Girne Amerikan Üniversitesi Balıkesir’de

Girne Amerikan Üniversitesi Balıkesir’de
Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur ile bir araya gelen Girne Amerikan Üniversitesi yönetimi, Susurluk ilçesine kurulacak üniversite için protokol imzaladı.
105 ülkeden 20 bin öğrencinin eğitim göreceği üniversitenin Rektörlük İrtibat Ofisi’nin tabelası ise Akıncılar Mahallesi’ndeki tarihi Taş Binaya asıldı. Protokol töreninde konuşan Başkan Uğur “Girne Amerikan Üniversitesi, Balıkesir’deki kampüsünde de yabancı öğrencilere daha çok hitap edecek. İlk adımı attık. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan tarihi Taş Bina’yı kendilerine tahsis ettik” dedi.
Girne Amerikan Üniversitesi ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi arasından Susurluk ilçesine kurulması planlanan kampüs için protokol imzalandı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un da yeraldığı protokol törenine; Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Girne Amerikan Üniversitesi Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar, Başkan Vekili Olgun Üstün, Girne Amerikan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutsal Öztürk, Yöneticiler Kurulu Üyesi ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Sadri katıldı.

Başkan Uğur ve Akpınar arasında imzalanan protokol sonrası heyet Akıncılar Mahallesi’nde bulunan ve Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan tarihi Taş Bina’ya giderek “Girne Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü İrtibat Ofisi” tabelası astılar. Üniversite yetkilileri ile Taş Bina’da incelemelerde bulunan Başkan Uğur, Balıkesir’e vakıf üniversitesi kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
1-girne-amerikan-universitesi-balikesirde-945015ee-4d82-4754-a3ea-f6b6b02e68a0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

backlinkhub.co | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 4dba337aad6a9c33 • 2019-05-23 21:43:11 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
backlinkhub.co

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.