Dursunbey’de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı

 

Dursunbey'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlandı

Zafer Bayramı kutlamaları Tüm Türkiye’de olduğu gibi Dursunbey’de de Resmi törenle kutlandı.

 Dursunbey’de 30 Ağustos Zafer Bayramı saat 10.30’da Cumhuriyet meydanında yapılan resmi törenle kutlandı. Sade bir törenle geçen kutlamalara Balıkesir Vali yardımcısı Bayramali Köse, Dursunbey Belediye Başkanı , Garnizon Komutanı  Üsteğmen Başar Akın, İlçe Jandarma Komutanı Ömer Faruk Gürsoy, Emniyet Müdürü Sinan Tunçel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Gökdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Akif Kandemir ve çeşitli kurum ve kuruluşların yöneticileri katıldı. Törende ilk olarak Atatürk anıtı önüne çelek ve mozoleler konulurken, daha sonra ise Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.
IMG_4102

Törende günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Garnizon Komutanı  Üsteğmen Başar Akın yaptı. Konuşmaların ardından ise çeşitli okullardan öğrencilerin okuduğu şiirlerin ardından 30 Ağustos törenleri son buldu. Törenin ardından Kaymakamlık makamında tebrikler kabul edildi.
IMG_4170

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

backlinkhub.co | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 4dba51b4693ec78d • 2019-05-23 22:03:50 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
backlinkhub.co

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.