POLİSİMİN YANINDAYIM

POLİSİMİN YANINDAYIM
Dursunbey SELİMAĞA KAYAOĞLU ORTAOKULU Müdürü Mete DEMİRTAŞ – Müdür yardımcısı ve öğrencilerin’ den Emniyet ve jandarma Güçlerine Destek Ziyareti
Güvenlik güçlerinin her zaman yanlarında olduğunu kaydeden Selimağa Kayaoğlu Ortaokulu müdürü, “10 Aralık tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısının ardından Dursunbey Emniyet Müdürümüze her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek için ziyarette bulunduk. O menfur saldırıda yaralanan gazilerimize acil şifalar,şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.
Ayrıca öğrencilerin emniyet güçleri için yazdıkları yazı ve şiirleri sayın Muslu’ya teslim ettiler.
Dursunbey Emniyet Müdürlüğüne vekalet eden Komiser Salih Muslu, da ziyaretten dolayı SELİMAĞA KAYAOĞLU ORTAOKULU Müdürü Mete DEMİRTAŞ – Okul Müdür yardımcısı ve öğrencilerin’ öğrencilere teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

backlinkhub.co | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 4dba699f29f9c837 • 2019-05-23 22:20:09 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
backlinkhub.co

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.