Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 6 Nisan da Balıkesir’de

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, yapımı tamamlanan yatırımların açılış programına katılmak üzere Balıkesir’e geliyor.
Sayın Cumhurbaşkanımızın ziyareti ve toplu açılış töreni hakkında açıklama yapan Vali Ersin Yazıcı şunları söyledi; “6 Nisan Perşembe günü saat 14.00’da Kuva-yi Milliye Meydanında gerçekleştireceğimiz toplu açılış programına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan teşrif edecekler. Sayın Cumhurbaşkanımıza kalabalık bir heyetin ve çeşitli bakanlıkların üst düzey bürokratlarının da eşlik etmesini bekliyoruz.” dedi.
Vali Yazıcı, yapımı tamamlanan ve 6 Nisan Perşembe günü saat 14.00’da düzenlenecek törenle Balıkesir halkının hizmetine sunulacak olan toplam 78 tesisin hizmete açılacağını ifade etti.
Toplu Açılış Törenine tüm Balıkesir halkını davet eden Vali Yazıcı, ” Bu yatırımların gerçekleşmesini sağlayan, Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım olmak üzere, Sayın Bakanlarımıza ve Bakanlıklarımızın çalışanlarına, yatırımların gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Koca Seyit’in torunları, Sayın Cumhurbaşkanımızı, Sayın Bakanlarımızı ve diğer tüm misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlayacağına inanıyorum ve Balıkesir halkını tekrar toplu açılış törenimize davet ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

backlinkhub.co | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 4dba5f66a97cbddc • 2019-05-23 22:13:11 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
backlinkhub.co

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.