Ulusal Doğalgaz Boru Hattı Dursunbey’e Geliyor

Ulusal Doğalgaz Boru Hattı Dursunbey’e Geliyor

Ulusal Doğalgaz Boru Hattı Dursunbey’e Geliyor
-İki yıl önce taşımalı sistem ile ilçemize kazandırdığımız doğalgaz konforunu, bu süreçte yaklaşık 3 bin 600 aboneye ulaştırdık. İlçe merkezimizin %50’sine ulaştırdığımız doğalgazı bu yıl %70’lere çıkarmayı planlıyoruz.
-Bu süreçte Enerji Bakanlığı, EPDK ve BOTAŞ ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde doğalgaz boru hattı ilçemize geliyor.
Önümüzdeki günlerde başlayacak olan çalışmalar kapsamında Büyükorhan’dan 33 kilometrelik boru hattı ile doğalgaz ilçe merkezimize gelecek.
-İlçemiz yakınlarına kurulacak olan RMS istasyonu ile bu gazı önümüzdeki süreçte AKSA marifeti ile Organize Sanayi Bölgemize de ulaştırmış olacağız.
-İlçe merkezimizde yapacağımız yeni doğalgaz abone çalışmaları ile ilgili detaylı açıklamayı da önümüzdeki günlerde kıymetli hemşehrilerimiz ile paylaşacağız.
-Bize bu konuda her daim destek veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımıza, EPDK, BOTAŞ ve AKSAGAZ’a teşekkür ediyorum…

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.