CUMHURBAŞKANINA ANLAMLI HEDİYE

CUMHURBAŞKANINA ANLAMLI HEDİYE

– BAŞKAN AVCI’DAN ANLAMLI HEDİYE

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir ziyaretinde Altıeylül Belediye Başkanı ve adayı Hasan Avcı, Erdoğan’a ‘Lâ Tahzen İnnallâhe Meâne’ (Korkma, Allah bizimle beraberdir) yazılı tablo hediye etti.

Altıeylül Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan adayı Hasan Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Balıkesir ziyaretinde sürpriz yaparak anlamlı bir hediye verdi. 15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişimi sırasında ikinci bir İstiklal Mücadelesi veren Türk Milleti’ni sokağa çağırarak darbe planlarını boşa çıkartan Cumhurbaşkanı Erdoğan, millete seslenişinde Tevbe Sûresi’nin ‘Lâ Tahzen İnnallâhe Meâne’ (Korkma, Allah bizimle beraberdir) ayetiyle çağrıda bulunmuştu.

Cumhurbaşkanı için çağrının yazılı olduğu tabloyu Erdoğan’a hediye eden Başkan Avcı, sürpriz yaptı. Anlamlı tablo için Avcı’ya teşekkür eden Erdoğan, Avcı’nın üç oğlundan biri olan ve karşılamada yer alan Yavuz Selim’i de severek sohbet etti.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.