Dursunbey Çınar mahallesi bölgesinde oluşturulan ağaçlandırma sahasında yüzlerce fidan ile toprakla buluştu.

Dursunbey Çınar mahallesi bölgesinde oluşturulan ağaçlandırma  sahasında yüzlerce fidan ile toprakla buluştu.

Geleceğe Nefes” OldukBiz Başlattık, Artık Dünya Kutluyor! 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nde Ormana ve doğaya olan duyarlılığımızı arttırmak, ağaç ve orman sevgisini toplumumuzun tüm kesimlerinde pekiştirmek amacıyla; en küçüğümüzden en büyüğümüze kadar tüm Vatandaşlarımız adına bugün saat 11:11’de 81 İlimizde olduğu gibi Balıkesir’imizde de fidanları toprakla buluşturduk.

Türkiye’nin dört bir yanında bugün kutlanan Ağaç Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Dursunbey Çınar mahallesi bölgesinde oluşturulan ağaçlandırma sahasında yüzlerce fidan ile toprakla buluştu.
Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı koordinasyonunda başlatılan “Geleceğe Nefes” seferberliği çerçevesinde 11 Kasım saat 11.11’de 11 milyon fidan, Türkiye’niin bir çok bölgesinde toprakla buluştu. Ülke genelinde olduğu gibi Dursunbey’de de bir tören düzenlendi.

Çınar Mahallesi bölgesinde gerçekleştirilen törene Dursunbey Kaymakamı Rahmi Bulut, Belediye Başkan vekili Halil Sarıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Akman, Dursunbey Orman İşletme Müdürü Fahri Atalay, Kızılay Dursunbey Temsilciliği üyeleri, Öğrenciler, çeşitli kurum ve kuruluşlardan yetkiler ile vatandaşlar katıldı. #GeleceğeNefes

Rahmi Kireç

Rahmi Kireç

1961 dursunbey doğumlu olan Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Rahmi KİREÇ 1989 yılından bugüne kadar Medya ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.