2’nci Altıeylül Kitap Fuarı 7’nci gününde Dursunbeyli yazarlar Damga vurdu

2’nci Altıeylül Kitap Fuarı 7’nci gününde Dursunbeyli yazarlar Damga vurdu

ALİ OSMAN SALİ İMZA GÜNÜNDE

#AltıeylülKitapFuarı“Kitap Ruha İlaçtır” temasıyla düzenlenen 2. Altıeylül Kitap Fuarı’ açıldı.. 7-16 Ekim tarihleri arasında kitapseverleri ağırlayacak fuara Dursunbey’li Yazarlar Aliosman Sali, Gülnür Gündoğan , Hüseyin Bektaş, Sema Oğuz Bey damga vurdu #AltıeylülKitapFuarı

Altıeylül Belediyemiz tarafından düzenlenen on binlerce kitap ve eserin yer aldığı, birbirinden kıymetli yazarların kitapseverlerle buluşacağı 2. Altıeylül Kitap Fuarı Altı Eylül Belediyesi ve Bahadır Organizasyon işbirliği ile (Hemşerimiz Süleyman Bahadır organizasyonda) yapıldı

22’nci ve 23’üncü Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Ali Osman Sali, 2’nci Altıeylül Kitap Fuarı’nda “Bürokratik İktidar” isimli kitabını kitapseverler için imzaladı.

BAŞKAN AVCI “KENDİSİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

2’nci Altıeylül Kitap Fuarı 7’nci gününde birbirinden değerli yazarları ağırlamaya devam ediyor. 22’nci ve 23’üncü Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili olarak TBMM’de görev yapan Dr. Ali Osman Sali aynı zamanda Denetim Elemanı; Kamu Yöneticisi SSK Müfettiş Yardımcısı; Başbakanlık Müfettiş Yardımcısı; Müfettişi; Başmüfettişi; Devlet Personel Başkanı ve Başbakanlık Başmüfettişliği; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri gibi devletin birçok kademesinde de görev aldı. 2’nci Altıeylül Kitap Fuarı’nda “Bürokratik İktidar” isimli kitabını kitapseverler için imzalayan Sali, kitapseverlerle bir söyleşi de gerçekleştirdi. Söyleşinin ardından konuşan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı “Hemşehrim ve saygı değer ağabeyimiz Ali Osman Sali’yi 2’nci Altıeylül Kitap Fuarı’nda ağırlıyor olmaktan dolayı şeref duyuyoruz. Kendisi devletimizin birçok kademesinde hizmet ettikten sonra 22’nci ve 23’üncü Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili olarak bu dava için ter dökmüş çok kıymetli bir isimdir. Bugün burada değerli bir kitabını bizler için imzalayıp bu güzel söyleşiyi gerçekleştirdiği için kendisine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı 1. Birleşimi’ni gerçekleştirdik. Alınan kararların şehrimize ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.