Dursunbey’li Muhtarlarımız ile Aile Toplantısı

Dursunbey’li Muhtarlarımız ile Aile Toplantısı

Muhtarlarımız ile Aile Toplantısı

#19Ekim#MuhtarlarGünü sebebi ile Belediye tarafından düzenlenen programa Kaymakamı Ramazan Teke, Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Meclis üyelerimiz, daire amirlerimiz ve muhtarlarımız katıldı.

Muhtarlar onuruna verilen yemeğin ardından konuşan Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ortaya konulan Millete hizmet anlayışının doğal bir neticesi olarak, 2015 yılında ilan edilen ‘Muhtarlar Günü’ kutlu olsun.

Malumunuz olduğu üzere, hepimiz daha güzel bir Dursunbey için bu görevlerdeyiz. Bugün Devlet ve millet arasında köprü kuran, çok kıymetli muhtarlarımızla bir aradayız. Her daim istişare ettiğimiz, birlikte mesai yaptığımız, akıl yürüttüğümüz değerli muhtarlarımız ile 111 mahallemize hizmet etmek için, gecemizi gündüzümüze katıyoruz..

Bildiğiniz gibi Dursunbey ilçesi olarak 1.952 (km2) kilometre karelik çok geniş bir coğrafyada yaşıyoruz. Hem Bursaya, hem Kütahya’ya hem de Balıkesirimizin ilçelerine komşu olan birçok mahallemiz var. Biz de bu coğrafyaya dağılan 111 mahallemiz ile bu mahallelerimize bağlı yaklaşık 150 yerleşim yerine hizmet götürebilmek için Balıkesir Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte çabalıyoruz. Sizlerle daha önce yapmış olduğumuz istişareler ile hizmet planlamalarımızı yapıyor, öncelik sıralamasına göre hem kırsal mahallelerimizde hem de merkez mahallelerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Elbette bu geniş coğrafyada aksayan hizmetlerimiz de oluyor. İnşallah aksayan bu taleplerinizi de önümüzdeki süreçte öncelik sırasına göre hemşehrilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle 19 Ekim Muhtarlar Gününde başta Ahirete intihal etmiş muhtarlarımızı rahmetle yad ediyor, burada bulunan tüm muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.