MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022, TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı

MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022, TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı

MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022, TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı.

Balıkesir Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Erdem Özer; Türkiye’nin en kapsamlı karma ticaret fuarı #MÜSİADEXPO’ da yerimizi aldık. Her yıl giderek artan katılımcı sayısı ve sektör çeşitliliğiyle MÜSİAD, ticareti desteklemeye ve geliştirmeye devam ediyor.


Yenilikleri kucaklayan ve global trendleri takip eden MÜSİAD EXPO Fuarı, dünya çapında destek ve talep görüyor. Birçok farklı sektörden katılımcıyı ağırlayan MÜSİAD EXPO fuarında düzenlenen organizasyonlar, paneller ve ikili iş görüşmeleri ile Türkiye’nin ticari bağları gelişiyor, MÜSİAD’ın ve ülkemizin dünya pazarlarındaki etkinliği artıyor. İlk gününü yoğun ilgi ile geçirdiğimiz, 124 ülkeden binlerce iş insanını bir araya getirecek fuarımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. dedi.

2 Hol 212/B TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi

MÜSİAD’ın 13 bini aşkın üyesi ve üyelerinin temsil ettiği 60 bin işletme ile 2 milyon kişiye istihdam sağlıyor. “Bu yıl 19. kez kapılarını açan MÜSİAD EXPO Türkiye’nin 2023 ihracat hedefini gerçekleştirmek noktasında önemli bir misyon üstlenmiştir. 

5 Milyar Dolarlık İş Bağlantısı

MÜSİAD EXPO çerçevesinde gerçekleşecek iş birlikleri ve yatırım projeksiyonlarıyla yaklaşık 5 milyar dolarlık iş bağlantısına vesile olmayı hedefliyoruz.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.