Özel Çocuklarla Eğlenceli Hafta Sonu

Özel Çocuklarla Eğlenceli Hafta Sonu

Özel Çocuklarla Eğlenceli Hafta Sonu

Vali Hasan Şıldak, Eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlkokulu’nda eğitim alan özel çocuklarla alışveriş merkezinde doyasıya eğlendi.

Balıkesir Esas 10 Burda Alışveriş Merkezi oyun alanında çocukların eğlencelerine ortak olan Şıldak, onlarla yakından ilgilendi. Çocukların aileleri Vali Şıldak ve Eşine bu özel günde düzenlenen program için teşekkür ettiler.

Oyunların ardından çocuklarla alışveriş merkezinde yemek yiyen Şıldak, “Engelli vatandaşlarımız, özellikle çocuklarımız başımızın tacıdır. Hepimiz birer engelli adayıyız, bu bilinçle devlet olarak her zaman onlarla birlikteyiz. Engellilerimizin her insan gibi topluma karışarak hayatın içinde olmaları amacıyla yürüttüğümüz çalışmalarımızı, samimiyetin öncelik olduğu programlarımızla pekiştiriyoruz. Bu vesile ile toplumdaki farkındalığı arttırmayı sağlayan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü bir kez daha kutluyorum.”
şeklinde konuştu.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.