Jandarma’da Güvenlik Toplantısı

Jandarma’da Güvenlik Toplantısı

Jandarma’da Güvenlik Toplantısı

Vali Hasan Şıldak başkanlığında Jandarma sorumluluk bölgesini oluşturun kırsal mahallelerin huzur ve güvenliği ile ilgili Güvenlik Toplantısı gerçekleştirildi.

İl Jandarma Komutanlığında yapılan toplantıya
Vali Şıldak’ın yanı sıra Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş, Altıeylül Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Ali Yıldız, İl Jandarma Komutan Yardımcıları, Şube Müdürleri ile Altıeylül ve Karesi İlçe Jandarma Komutanları katıldı.

Vali Hasan Şıldak, Balıkesir’in 20 İlçesine bağlı kırsal mahallelerindeki olaylar, önleyici faaliyetler, yürütülen planlı çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Vali Şıldak, kırsalda yaşayan vatandaşların huzur içinde hayatlarını devam ettirmeleri için gayretli çalışmalar gösteren jandarma personeline teşekkür etti. Şıldak, zeytin hasat döneminde özellikle jandarma tarafından uygulanan önlemler sayesinde hırsızlığın önüne geçilerek ülke genelinde örnek bir çalışmaya imza atıldığına da değindi. Toplantıda üstün görev bilinci ile asayiş ve güvenliğin sağlanması için tedbirlerin devam edeceği vurgulandı.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.