BALIKESİR VALİLİĞİ

BALIKESİR VALİLİĞİ

BALIKESİR VALİLİĞİ
Basın Bülteni (2022/1031)

İlimiz Susurluk ilçesinde 21.08.2021 günü saat 08.00 sıralarında kamyon şöförü olan N. K. isimli şahıs çalıştığı işyerinin otoparkında yerde yüzünün alt kısmı kanlı bir şekilde, yüzüstü hareketsiz yatar vaziyette bulunmuş, şahsın yapılan kontrolünde EKS olduğu anlaşılmış, olay şüpheli ölüm vakası olarak değerlendirilmiş ve sonrasında yapılan çalışmalarda N. K. nın kafasına küt bir cisim ile vurularak öldürülmüş olabileceği değerlendirilerek, Asayiş Şube Müdürlüğü ve Susurluk İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından konunun daha detaylı araştırılması için özel ekip oluşturulmuş ve ekiplerimizin yapmış olduğu titiz çalışmalar sonucunda olay yeri ve çevresinde bulunan tüm kamera görüntüleri izlenmiş, olayla ilgili bilgi sahibi olan tüm şahıslar ile detaylı görüşmeler yapılmıştır.

Olay tarihinden 15 ay sonra 02.12.2022 günü olayın şüphelisinin, maktul N. K. ile birlikte aynı işyerinde şoför olarak çalışan O. A. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş ve Susurluk ilçesinde yakalanarak gözaltına alınmış, alınan ifadesinde maktulün olay günü kendisine sarkıntılık etmesinden dolayı, uzaklaşması için kafasına sopa ile vurduğunu itiraf etmiştir. Şüpheli Adli mercilerce TUTUKLANARAK ceza evine teslim edilmiştir.

Genel güvenliği ve asayişi sağlamaya yönelik çalışmalarımız aralıksız ve titizlikle devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.