BANDIRMA’DA AK PARTİ RÜZGARI ESTİ…

BANDIRMA’DA AK PARTİ RÜZGARI ESTİ…

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt Ekrem Başaran, Susurluk, Dursunbey ve Bandırma İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti. Başkan Dt. Ekrem Başaran Bandırma’da partililer tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

– BANDIRMA’DA AK PARTİ RÜZGARI ESTİ…

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran İlçe teşkilat ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Susurluk, Dursunbey ve Bandırma İlçe Teşkilatlarını ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, ziyaretlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Teşekkürler Balıkesir” tablosunu hediye ederken, 150 bin üyenin ziyaret programı Yüz Yüze Üye ziyaretleri, Yeni Üye çalışmaları ve Sandık Bazlı Hane çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

EKREM BAŞARAN SUSURLUK İLÇE TEŞKİLATINA TEŞEKKÜR ETTİ…

AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Çarşamba günü AK Parti Susurluk İlçe teşkilatına Teşekkür ziyaretinde bulundu. AK Parti Susurluk İlçe Başkanı Melih Bağırgan ve Teşkilat Mensupları tarafından karşılanan İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, toplantıda yüz yüze üye ziyareti ve yeni üye çalışmaları konusunda yapılması gerekenler konusunda değerlendirmelerde bulunarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesir Mitingi ile ilgili Teşekkür Tablosunu hediye etti.

DURSUNBEY TEŞKİLAT ZİYARETİNE YOĞUN KATILIM…

Perşembe günü programına AK Parti Dursunbey İlçe Teşkilatı ziyaretiyle devam eden AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ı Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, AK Parti İlçe Başkanı Üzeyir Sali, AK Parti 3 Kademe yönetim kurulu üyeleriyle partililer karşıladı. Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda, İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Yüz Yüze Üye ziyareti ve Yeni Üye çalışmalarının yanında Sandık Bazlı Üye çalışmaları konusunda değerlendirmelerde bulundu. Dursunbey’de yapılan hizmetlerin de değerlendirildiği toplantıda yeni yatırımlar konusunda da bilgi verildi. AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, AK Parti Dursunbey İlçe Teşkilatına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teşekkür tablosunu hediye etti.

BANDIRMA’DA EKREM BAŞARAN COŞKUSU YAŞANDI…

AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı Santral Kültür Merkezi’nde AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ı büyük bir coşkuyla karşıladı. AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı’nın hazırladığı Bandırma Buluşması programı çerçevesinde 3 Kademe İlçe Yönetimi, Mahalle Başkanları ve Sandık görevlilerinin coşkusu görülmeye değerdi. Bandırma Buluşması’nda 2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için

start verildi. AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın Bandırma ilçe ziyaretine; İl Gençlik Kolları Başkanı, İl Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Koordinatörleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Mahalle Başkanları ve Sandık görevlileri katıldı.

DOĞAN “AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ DEMEK, HİZMET BELEDİYECİLİĞİ DEMEKTİR”

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan “Balıkesir İl Başkanımız Ekrem Başaran’ı ve 2. sandık Başkanları buluşmamızı Bandırma’mıza yakışır bir şekilde tüm sandık başkanlarımız ve teşkilatımızın katılımıyla gerçekleştirdik. 2023 seçimlerine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde teşkilatımız ve sandık başkanlarımızla birlikte hazırız. Allah’ın izniyle 2023 Seçimlerindeki büyük başarımızın ardından 2024 Seçimlerinde Bandırma’mızı Ak Belediyecilik ile buluşturacak ve hizmetlerimize çok daha hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Ak Parti Belediyeciliği demek, Hizmet Belediyeciliği demektir. Milletimize hizmet için çıktığımız bu yolda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan sevdası ile yanımızda olan tüm teşkilat üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız. Değerli İl Başkanıma ziyaretlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

EKREM BAŞARAN: “BİZ BU İŞE GÖNÜL VERDİK”

2023 seçimlerine kadar teşkilatlar olarak yoğun bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini belirten AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran yaptığı konuşmada, “Biz bu işe gönül verdik. Allah nasip ederse yeni Türkiye Yüzyılı için, 2023 hedefimize ulaşana kadar da çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. İlçe Teşkilatlarımızı niye ziyaret ediyoruz, açıkçası çok güzel bir hadise yaşadık. 8 Ekim’de Balıkesir’de Cumhurbaşkanımızı yüzümüzün akıyla ve coşkulu bir şekilde ağırladık. Miting hazırlıklarımızı, AK Parti Teşkilatlar olarak en ince ayrıntısına kadar hep birlikte değerlendirdik ve başarılı olduk. Cumhurbaşkanımız defalarca kez Balıkesir Mitinginden duyduğu memnuniyeti her platformda dile getiriyor. Bu durum teşkilatlar olarak bizi fazlasıyla memnun etti. Şimdi önemli olan şey şu. 2023 seçimlerine gidiyoruz ve az bir süre kaldı. Her çalışmamızın olumlu sonuçlarının olması için hep birlikte maksimum seviyede gayret göstereceğiz. Onun için de tüm teşkilatlar olarak planlı çalışacağız, disiplinli çalışacağız, sonuçları değerlendirip eksik kaldığımız yer varsa orayı tamamlayacağız. Yanlış yaptığımız bir yer varsa orayı düzelteceğiz” dedi.

EKREM BAŞARAN: “GÖRÜYORUM Kİ BANDIRMA TEŞKİLATIMIZ 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR”

Bandırma’ya teşekkür etmek için geldiklerini söyleyen AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Bugün bu salondaki coşku ve heyecandan dolayı hepinizi kutluyorum. İşte AK Parti bu. Görüyorum ki Bandırma Teşkilatımız 2023 seçimlerine tam manasıyla hazırlanmış. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Allah sizlerden razı olsun. Onun içindir ki önemli olan, 2023’te seçim geldiğinde, onun akşamı veya ertesi günü bu mitingin ardından yaşadığımız mutluluğu, bu salonda yaşadığımız coşkuyu, gönül rahatlığını yaşayabilelim. Cumhurbaşkanımız tekrar seçilmiş olsun. AK Parti milletvekilleri mecliste yeterli sayıya ulaşmış olsun. Türkiye’mizin geleceğinde, Türkiye Yüzyıl’ında 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürümesi noktasında gereken yatırımları da yapabilelim.

EKREM BAŞARAN: “BANDIRMA TEŞKİLATIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM..”

Elhamdülillah miting bu noktada bizim için hem çalışma imkanı, hem de çalışırken yaptığımız işlerin sağlıklı yürümesini görmek açısından çok büyük bir kazanım oldu. Güzel bir çalışma neticesinde mitingimizi gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’imize yakışan, yaraşır bir şekilde; hem AK Teşkilatlar olarak, hem de Balıkesirliler olarak karşıladık, ağırladık ve hasretimizi giderdik. Bunda herkesin alın teri, emeği var. Ben hepinize gönülden teşekkür ediyorum. Bu ziyaretlerimizi de teşekkür ziyareti adı altında yapıyoruz. Bugüne anı olsun diye teşkilatımıza bir tablo hediye ediyoruz. Bu konuda sizlere, sizler nezdinde de tüm teşkilat mensuplarımıza, hemşerilerimize çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

AK PARTİ BASIN

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.