Balıkesir’den FERTAŞ Madencilik, The Flower and Plant Show Fuarında

Balıkesir’den FERTAŞ Madencilik, The Flower and Plant Show Fuarında

Süs bitkileri ve peyzaj sektörü, 12 Nisan’da yeşil ticaret için buluşuyor!

Balıkesir’den FERTAŞ Madencilik, The Flower and Plant Show Fuarında

Balıkesir’den FERTAŞ Madencilik’in de katıldığı, çoğunluğu yerli üretici firmalar yeniliklerini sergilemeye hazır. Şubat ayında yapılması planlanan ancak yaşanan deprem felaketleri nedeniyle ertelenen The Flower and Plant Show 2023, 12 Nisan’da kapılarını açıyor. Süs bitkileri ve peyzaj sektörünün tüm paydaşlarını, uluslararası nitelikli tek bir fuarda bir araya getiren The Flower and Plant Show 2023’te; farklı türde ağaçlar, çiçekler ve çiçek soğanları, iç ve dış mekan süs bitkileri, fideler, dikey bahçeler, meyve fidanları, tohumlar, dekoratif peyzaj malzemeleri, bahçe aletleri, park ekipmanları, yetiştirme ortamları ile teknik ekipman ve malzemelere kadar sektöre dair yüzlerce ürün bir arada sergilenecek. Aralarında belediyeler, oteller, alışveriş merkezleri, inşaat firmaları, sağlık kuruluşları, markalı konut projeleri, şehir planlamacıları, mimarlar ve villa sahipleri gibi süs bitkileri ve peyzaj ile doğrudan ilgisi bulunan ziyaretçi grupları aradıklarından çok daha fazlasını The Flower and Plant Show 2023’te bulacak.

Tarsus Fuarcılık tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 12. Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı The Flower and Plant Show, 12-15 Nisan 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Çoğunluğu yerli üreticilerden oluşan çok sayıda markanın katılacağı fuara, 1.000’i yurt dışından olmak üzere toplam 15 bin satın almacı bekleniyor.

Aytemur; “Fuar, Türkiye’nin süs bitkisi üreticilerini, farklı ticaret pazarlarına açacak

Sektörlerin yeni pazarlara açılması ve dünyanın dört bir yanından nitelikli satın almacılarla bir araya gelip farklı ihracat kanallarına erişimi konusunda fuarların en etkili mecralar olduğunu vurgulayan Tarsus Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, 12 Nisan’da başlayacak The Flower and Plant Show’un da bu misyonunu başarıyla yürütmeye devam ettiğini söyledi. “Yerli üreticilerimiz, nitelikli ve fiyat avantajlı ürünleriyle, dünya süs bitkileri ticaretinde farklı bir

konumda bulunuyor” diyen Aytemur, yurt içi ve yurt dışından binlerce profesyoneli ağırlayacağımız The Flower and Plant Show ile, sektörün satış ve ihracat hedeflerine katkı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

The Flower and Plant Show 2023 hakkında detaylı bilgi almak ve bu önemli buluşmayı ziyaret etmek isteyenler, online kayıtlarını www.flowershow.com.tr adresinden yaptırabilirler.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.