ALTIEYLÜL AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

ALTIEYLÜL AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

ALTIEYLÜL AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

Altıeylül Belediyesi Ramazan ayı içerisinde personel iftarı düzenleyerek moral depoladı. Gerçekleşen iftara Belediye Meclis üyeleri ve belediyede görev yapan tüm personeller aileleriyle birlikte katıldılar. Her yıl düzenlenen Altıeylül Personel iftarı bu yıl da tüm personelin ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, geleneksel olarak her yıl Ramazan ayında gerçekleşen iftar programında iftara gelen misafirlere, meclis üyelerine ve personele iyi iftarlar diledi. Başkan Hasan Avcı “Değerli Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, AK Parti, MHP, İYİ Parti ilçe başkanlarımız. Değerli mesai arkadaşlarım hepiniz geleneksel hale getirdiğimiz Ramazan İftar Programımıza hoş geldiniz, sefalar getirdiniz” dedi.

“ALTIEYLÜL’ÜMÜZÜN HER GEÇEN GÜN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR”

Başkan Avcı, “Öncelikle değerli personellerimin ve ailelerinin Ramazanınızı tebrik ediyor ve Altıeylül Belediyesi iftarımıza hoş geldiniz diyorum. Sizin gibi değerli personelle Altıeylül’ümüze hizmet etmekten, sizinle beraber yol yürümekten büyük onur ve mutluluk duyuyorum. Kazandırdığımız projelerle, yaptığımız çalışmalarla Altıeylül’ümüzün her geçen gün çehresi değişiyor. Ve bu sizlerin sayesinde oluyor. Vatandaşlarımızın daha konforlu bir kentte yaşamaları için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Yine sizlerle güzel ilçemize hizmet üretmeye, projelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 “SİZLERLE ALTIEYLÜL’Ü YAŞANIR BİR ŞEHİR YAPTIK”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “31 Mart 2019’da bu işe niyetlendiğimizde bir hayalim vardı. Bu hayalim Altıeylül’ü Balıkesir’in 20 ilçesi arasında parlayan bir yıldız yapmak ve Altıeylül’ü bir numara yapma hayalim vardı. Bu hayal kurulurken altını doldurmam gerekiyordu. Nasıl Balıkesir’in parlayan yıldızı olurdu bu şehir, kültürel yapılan etkinliklerle, nasıl olurdu sosyal belediyecilikle olurdu. Öğle ya “Kenar Dicle’de bir kuzuyu kurt kapsa hesabını Ömer’den sorarlar diyordu” Hz. Ömer efendimiz bizde bu şiarla ilçemiz içinde ne kadar garip gruba varsa onların dertleriyle dertlenerek onların sorunlarını çözüm üretmek için şehr-i emin bir belediye olmak için yola çıktık. Sadece sosyal Belediyecilik değil parklarıyla, yeşil alanlarıyla yollarıyla medeniyet temsili bir hayal şehir hayal ettik.

“BU HAYAL TEK BAŞINA GERÇEKLEŞMEDİ”

Bu hayal tek başına gerçekleşecek bir hayal değildi. 750 küsur personelimizle sizlerle daha güçlü olduk.   Allah’a hamdolsun 4. Yılımızı doldurduğumuz şu günlerde geriye dönüp baktığımızda sosyal anlamda 20 belediye içerisinde en çok ihtiyaç sahiplerine yardımcı olan vatandaşın yanında olan bir belediye olduk.

“SİZLERİN SAYESİNDE CİMER’DEN TEŞEKKÜR MEKTUBU ALDIM”

Daha bugün Cimer’den bir teşekkür mektubu aldım. Kahramanmaraşlı bir depremzede kardeşimiz Altıeylül Belediyesinin kendisiyle ilgilenmesinden dolayı teşekkürlerini CİMER’den iletmiş. Sizlerin sayesinde teşekkür alarak buraya geldik.  Parklarımızla, etkinliklerimizle, yaptığımız projelerimizle kütüphanelerimizle on numaralı şehir şuan yaptıklarımızla birlikte 10’uncu eserimizle 2024’ün hazıklığını hep birlikte yapacağız. Bunlar sizlerin destekleriyle oluyor.

“BU GÜÇLÜ SİNERJİMİZİ ALLAH’IN İZNİYLE KİMSE BOZAMAYACAK”

Bugün iktidar muhalefet ayrımı yapmaksızın bütün meclis üyelerimizle bütün siyasi partilerimizle öznesi Altıeylül olarak buradayız. Altıeylül Belediyesi olarak buradayız. Bu güçlü sinerjimizi Allah’ın izniyle kimse bozamayacak.

“BİZLER SİZLERLE GÜÇLÜYÜZ”

Bizler sizlerle güçlüyüz. Bizler sizlerle varız 185 bin kişiye sizlerle hizmet ediyoruz. Ben Hasan Avcı olarak iyi ki Altıeylül Belediye başkanıyım diyorum, iyi ki sizlerle birlikte çalışıyorum. Sizin gibi mesai arkadaşlarım olduğu için Cenab-ı Allah’a şükrediyorum. Tekrardan Ramazanınız mübarek olsun afiyet olsun” diye konuştu.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.