RAMAZAN ALTIEYLÜL’DE GÜZEL

RAMAZAN ALTIEYLÜL’DE GÜZEL

RAMAZAN ALTIEYLÜL’DE GÜZEL

Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşmanın simgesi 11 ayın sultanı Ramazan, Altıeylül İlçesinde birlik, beraberlik iklimi içerisinde yaşanıyor. Altıeylül Belediyesi ekipleri, Ramazan ayı öncesi camilerde temizlik ve dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi. Altıeylül Belediyesi; Ramazan Ayı’nın başladığı günden sonuna kadar Altıeylül sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor.

HERGÜN 4 ÇEŞİT SICAK YEMEK İHTİYAÇ SAHİBİNE ULAŞTIRILDI

2015 yılında başlatılan “EVDE İFTAR HİZMETİ” bu Ramazan ayında da devam etti. Her gün 700 ihtiyaç sahibi vatandaşa 4 çeşit sıcak yemek götürülerek Ramazan bereketi yaşatıldı. Ayrıca Altıeylül Belediyesi Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir camide Teravih namazı sonrasında vatandaşlara şerbet ikramında bulundu.

BAŞKAN AVCI, HER AKŞAM VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ev ve mahalle ziyaretlerini hiç aksatmayan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Vatandaşlarımıza hizmet götürürken, gönül ve sosyal belediyeciliğin yol haritaları olduğunu” ifade ediyor. Ramazan ayının başladığı günden buyana Altıeylül ilçesinde iftar programlarına konuk olan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Ramazan berekettir, paylaşmaktır. Bizlerde vatandaşlarımızla iftarda buluşuyor, evlerine konuk oluyor, Teravih namazı sonrasında kahve ziyaretlerimizle Ramazan ayının bereketini hep birlikte yaşıyoruz” diye konuştu.

DEPREMZEDE VATANDAŞLAR UNUTULMADI

Asrın felaketi gölgesinde yaşanan Ramazan’da Deprem felaketinin ardından Balıkesir’in Altıeylül ilçesinde ikamet eden vatandaşlara da iftar veren Altıeylül Belediyesi, Ramazan ayının coşkusunu, bereketini hep birlikte yaşatarak afetzede vatandaşların her daim yanlarında oldu.

“HER AKŞAM VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİK”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Altıeylül Belediyesi olarak yine bu mübarek ayda da vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret ettik. Rabbimiz tarafından bizlere sunulan rahmeti ve bereketi paylaşmak adına günlük 700 ihtiyaç sahibine 4 çeşit sıcak yemek çıkartarak Ramazan bereketini birlikte yaşadık. Asrın felaketi gölgesinde yaşanan depremin ardından Altıeylül’de ikamet eden depremzede vatandaşlarımızla Ramazan’da birlikte olduk.

Ramazan-ı Şerif ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde her akşam ayrı mahallede, her akşam ayrı camide Teravih namazımızı birlikte kıldık. Altıeylül Personel iftarı ile tüm personelin ve ailelerinin katılımıyla Ramazan programı gerçekleştirdik. Bu duygu ve düşüncelerle yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde Altıeylüllü hemşehrilerimin, milletimizin ve tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, Rabbimden bu bayramın hepimize, bütün insanlığa sağlık ve huzur getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.