BAŞKAN AVCI’DAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN AVCI’DAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN AVCI’DAN BAYRAM MESAJI

Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşmanın simgesi 11 ayın sultanı Ramazan, Altıeylül İlçesinde birlik, beraberlik iklimi içerisinde yaşandı. Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Yine bu Ramazan Ayında da ihtiyaç sahiplerinin yanında olmanın sevincini, iftar sofralarını paylaşmanın mutluluğunu, bizi birbirimize yakınlaştıran sevgi, dostluk ve kardeşlik gibi bağların önemini daha güçlü duygularla yaşadık” dedi.
Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın Ramazan Bayramı mesajı şöyle:
Kıymetli hemşehrilerim,
Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı geride bırakarak, sevgimizi, kardeşliğimizi, mutluluğumuzu ve kederlerimizi paylaşma, bütün bir toplum olarak kaynaşma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyor aynı zamanda bu bayrama 6 Şubat depremlerinde kaybettiğimiz vatandaşlarımızın acısını yüreğimizde hissederek giriyoruz. Buradan bir kez daha kaybettiklerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, geride kalanlara sabırlar diliyor, İnşallah devlet ve millet olarak el ele verip yaralarımızı saracağımız ve yeniden ayağa kalkacağımız bayramlarda buluşmayı temenni ediyoruz.


Değerli hemşehrilerim,
Bayramlar dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, yanı başımızdakinin fark edildiği ve gözetildiği, toplumda açılan sosyal yaraların sarıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı özel günlerdir. Bayramlarda gönül kapılarımızı birbirimize açmalı, aramıza koyduğumuz mesafeleri kaldırarak şefkat ve merhamet elimizi birbirimize uzatmalıyız. Varlık sebebimiz ve hayır dualarına her zaman muhtaç olduğumuz aile büyüklerimizi ziyaret etmeli, çocukları sevindirmeliyiz.
Değerli hemşehrilerim,
Yine bu Ramazan Ayında da ihtiyaç sahiplerinin yanında olmanın sevincini, iftar sofralarını paylaşmanın mutluluğunu, bizi birbirimize yakınlaştıran sevgi, dostluk ve kardeşlik gibi bağların önemini daha güçlü duygularla yaşadık. Evde iftar hizmetimiz vasıtasıyla 22 bin öğün sıcak yemekle Ramazan boyunca hemşehrilerimizin iftar sofralarına misafir olduk. ALGEM kanalımız ile bu Ramazanda da 2416 ailemize 1 milyon 400 bin TL değerinde gıda yardımı, yine 215 bin TL değerinde giyim yardımında bulunarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ettik.

Ramazan ayında yaptığımız teravih buluşmaları ve mahalle ziyaretleri ile hemşehrilerimiz le iç içe olmaya, rahmet ayı Ramazan’ın bereketini hep birlikte yaşamaya gayret gösterdik. Bu buluşmalarda ayrıca hemşehrilerimizin fikirlerinden istifade ederek kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirdik.
Ramazan Ayı’nın rahmet ve bereketini bizlere dolu dolu yaşatan Allah’a şükürler olsun.
Ülkemizde birlik ve beraberliğin daim olması dileğiyle, Altıeylüllü ve Balıkesirli hemşehrilerimin, deprem bölgesinde bayramı karşılayan tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, bayramın ülkemize sağlık, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesini diliyor, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.