CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN’DAN BAYRAM MESAJI

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN’DAN BAYRAM MESAJI

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN’DAN BAYRAM MESAJI

  • MİLLETİMİZİN ÇİFTE BAYRAMI KUTLU OLSUN
  • BAYRAM RUHUNU 14 MAYIS’TA DA YAŞAYACAĞIZ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Ramazan Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. CHP’li Akın, “Hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hem de Ramazan Bayramı ile iç içe çifte bayram kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarımız kutlu olsun” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın Ramazan Bayramı mesajında şu görüşleri paylaştı:

“Sevginin, saygının ve hoşgörünün, dostluk, dayanışma, paylaşma, yardımlaşma, birlik, kardeşlik ve dürüstlüğün pekiştiği, birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, umutların canlandığı yani toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan özel günlerden birini daha, Ramazan Bayramımızı hep birlikte yaşıyoruz. Ne mutludur ki, Yüce Türk Milleti’nin iradesinin vücut bulduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan’ı yani ve çocuk bayramımızı da iç içe kutluyoruz. Ailelerimizin büyükleri, ellerini öpen torunlarına, çocuklarının Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği bayramını da kutlayacak olmanın gururunu yaşıyor. Kardeşler kucaklaşacak, evlatlar anne babalarına sarılacak. Bayramın barış, kardeşlik, sevgi ve paylaşım ruhunu gönül rahatlığı içinde komşusu, hemşehrisi, köylüsü ile yaşayacak. Bu ruhu çok değil kısa zaman sonra 14 Mayıs’ta da güzel ülkemin her köşesinde her mahallesinde her sokağında her evinde huzur ve mutluluk içinde hep birlikte yaşamaya başlayacağız. Sana söz halkım, ülkeme baharlar gelecek. Ülkem, halkım hak ettiğini alacak! Milletimizin beklentisi olan huzur içinde, zenginlikle ve bolluk içinde yaşama arzusu, söz Millet İttifakı’nda hayal olmaktan çıkacak.

Her şeyden önce; vatanımız için, milletimiz için, gözlerini kırpmadan kendini feda eden Aziz Şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyor, şehit anne ve babalarımızın ellerinden öpüyor, şehit ailelerimize bir kez daha sabır diliyor, milletimizin Ramazan Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını kutluyorum.”

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.