Balıkesir Kuvayi Milliye Gençlik PlatformuKemal kılıçdaroğlu’na gençlerden oy yok Mitingi

Balıkesir Kuvayi Milliye Gençlik PlatformuKemal kılıçdaroğlu’na gençlerden oy yok Mitingi

Biz Türk Gençliği Olarak;

Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyetine, şehrimize ve ailelerimize karşı taşıdığımız sorumluluğun bilincindeyiz.

Yaşadığımız coğrafyanın bize sağladığı olanakları ve zorlukları biliyoruz.

Bizi, bu coğrafyada dimdik ayakta tutan köklerimizin de farkındayız.

Ailemiz, şehrimiz ve ülkemiz için neler yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Adına Türk Yurdu denen bu bin yıllık kardeşlik ormanında yetişen, aklı hür, vicdanı hür, irfanı hür genç fidanlar olarak geliyoruz.

Başımız dik, anlımız ak.

Tarihimizden, genç Cumhuriyetimizden ve bizi biz yapan kültürümüzden güç alarak emin adımlarla geliyoruz.

Bugünün gençleri olarak; Atatürk’ün emaneti Türkiye Cumhuriyetini; yasamasıyla, yargısıyla, yürütmesiyle çok değil önümüzdeki birkaç on yıl sonra tamamen devralacağımız bilinciyle geliyoruz.

Fosilleşmiş beyinleri ve 1970’li yılların özlemiyle; bizleri laboratuvarlardan, kütüphanelerden, arşiv odalarından, proje merkezlerinden, şantiyelerden,  bilgisayar başından sokaklara çekmeye çalışan ve Cumhuriyet’le hesaplaşmak isteyenlerin inadına, inadına geliyoruz.

Bizleri Alevi, Sunnî, Kürt Türk olarak bölmek isteyenlerin, kiralık bebek katilleriyle işbirliği yaparak güzelim ülkemize terörü tekrar taşımak isteyenlerin burunlarını sürte sürte geliyoruz.

Türk Milletinin son yirmi yılda büyük bedeller ödeyerek yüz yıllık Cumhuriyet kazanımlarına eklediği bir çakıl taşını bile kimsenin hırsına kurban etmeyeceğimizi, bütün dünyaya göstere göstere geliyoruz.

Büyük Türk Milleti.

Bize güvenin. Bizleri sokaklarda kendi polisimizi taşlarken göremezsiniz. Bizleri sosyal medyada birilerini linç ederken göremezsiniz. Bizleri lüks mekânlarda fakirlik edebiyatı yapanlar arasında da göremezsiniz.

Hani her gün her işinizi kolaylıkla yaptığınız e-devlet kapısı var ya. İşte onu biz Türk gençleri kurduk. Oradaki emeğe bakın bizi göreceksiniz.

Dünyanın gıptayla baktığı hastanelerimiz, sağlık sistemimiz var ya! İşte orada bizi bazen doktor, bazen hemşire bazen hastabakıcı olarak göreceksiniz.

Bizi gece vakti, kâh şehrin sokaklarında, kâh sınır boylarında nöbette göreceksiniz. Mehmetçiğin elindeki silahta, gökte süzülen SİHA’da göreceksiniz.

Bizi yol, köprü, baraj şantiyelerinde göreceksiniz. Aşı üretirken laboratuvarda, bir yetimi doyururken STK’larda göreceksiniz.

Üstlendiğimiz emanet ağır. Dün atalarımız nasıl çiğnetmediyse namusunu yarın bizlerin de çiğnetmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Bizlerin sosyal medyada, sokaklarda harcayacak zamanı yok. 

İşte bu nedenle;

AY Yıldızlı Al bayrağın altında bu vatan için bizimle omuz omuza mücadele etmekten kaçanlara

Türk milletinin ihtiyacı olan teknolojileri geliştirmek için Türk gençlerine değil, Amerikalı şirketlere güvenenlere;

Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle son yirmi yıllık kazanımlarına dokunmak, Türkiye Cumhuriyetiyle hesaplaşmak isteyen gafillere, OY YOK!

İlelebet payidar olacak Türkiye Cumhuriyetinin yeni yüzyılına, Türk Milletinin yeni Binyılına tahammül edemeyen emperyalizmin işbirlikçilerine,

Türkiye’yi sömürmek isteyenlerden para dilenenlere,

Bu milletin gölgesinde yürüyüp kerameti kendinden bilen, her işi eline yüzüne bulaştıranlara OY YOK!

Sevgili Ata’mızın adını hoyratça her pis işinin önüne maske yapanlara,

Alevi, Sünni; Kürt, Türk diye oy isteyenlere,

Teknoloji bilgileri Molotof kokteyl reçetesinden öteye gitmeyen kalbi Türk düşmanlığıyla kararmışlara,

Bu milletin gölgesine sığınanları başka bir isimle yaftayıp ölüme ve sefalete göndermek isteyen faşist zihniyete OY YOK!

Ellerinde masumların kanı, alınlarında satılmışlık lekesiyle bize kara çalmak isteyen bebek katillerine, Türkiye’yi daha iyi yönetmek için değil, Türkiye’den daha çok pay almak için çete kuranlara OY YOK!

Aziz Türk Milleti

Yeni bin yılın tohumlarını atacak olan bizler, Türkiye Cumhuriyetiyle ve Cumhuriyetin son 20 yıllık kazanımlarıyla hesaplaşmak isteyen Yalancılara, iftiracılara,  kifayetsiz muhterislere, kiralık katillere, meydanı bırakacak değiliz.  

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.