BASINDANTEŞEKKÜR Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel YILMAZ’a Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığına Taner Korkmaz’a Basın müdürümüz Sinan Güden’e Basınımıza sahip çıktıkları için Teşekkür ediyoruz

BASINDANTEŞEKKÜR Büyükşehir  Belediye Başkanımız  Yücel YILMAZ’a Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığına Taner Korkmaz’a Basın müdürümüz Sinan Güden’e Basınımıza sahip çıktıkları için Teşekkür ediyoruz

BASINDANTEŞEKKÜR

Balıkesir deprem bölgesinde Balıkesir Valiliği ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Adıyaman’da inşa edilen 86 dükkanlı Balıkesir Çarşısı açılışına Balıkesir Basınını davet eden bu güzel eserleri yerinde görmemizi sağlayan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel YILMAZ’a Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığına Taner Korkmaz’a bir an bile yanımızdan ayrılmayan Balıkesir basınına sahip çıkan Basın müdürümüz Sinan Güden’e Basınımıza sahip çıktıkları için Teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Rahatsızlığımda yanımdan ayrılmayan yarım saat de yanıma gelip hatırımı soran bir Sinan Güden müdürümüze ayrıca teşekkür ediyorum.

.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.