Karayolları 14. Bölge Müdürü Umut Akyazı’ ihaleyi alan müteahhit işimi bıraktı

Karayolları 14. Bölge Müdürü Umut Akyazı’ ihaleyi alan müteahhit işimi bıraktı

Türkiye’de hiçbir yol bu kadar haber olmadı. Dilek ola 20 yıldır kaç bakan kaç karayolları Bölge müdürü geldi. Hepsi söz verdi tarih verdi ve kendileri tarih oldular ama hala bizim yol bitmedi. Dursunbey yolu Mayıs 2023’de tamam Kırk yıldır şehir gündemindeki Balıkesir-Dursunbey yolu nihayet “ölüm yolu” olmaktan çıkıyor.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Akbaşlar-Naipler arasındaki 5.5 km’ lik bölümün Mayıs 2023’e kadar tamamlanması talimatını verdi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na bölge halkının haklı tepkilerini ileterek yolun kısa süre bitirilmesini talep edildi..
Nisan ayında Balıkesir-Kepsut Yolunun 19’ncu kilometresinde Kepsut ilçe merkezi girişinde bulunan Kille Köprüsü’nde çökme meydana gelmişti.
3 aydır hiçbir çalışma yok. şu an Ulaştırma ve Altyapı Bakanı olan sayın Abdülkadir Uraloğlu sizin de bilginiz dahilinde bu 20 yıldır bir türlü bitirilmeyen yolumuza bir an önce el attın.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.