Değişim bahane koltuk şahane

Değişim bahane koltuk şahane

Değişim bahane koltuk şahane

CHP tabanından
Akın’a linç değişime alkış

CHP’nin AK Parti tarafından yıllardır paspas edilmesine neden olan Kılıçdaroğlu’nun destekçisi değişim düşmanı Ahmet Akın şimdi de sırtı yere gelmesin, kendi koltuğu yerinden oynamasın diye tabanın değişim çığlıklarına kulaklarını tıkıyor. O kadar korkmuş ki il kongresinde Özgür Özel’in telgrafını bile okutmamak için on takla attı.

‘Kendi koltuğu gidecek’ diye değişime direnen CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, değişimin ateşini yakan Özgür Özel’in Balıkesir 38.Olağan İl Kongresine gönderdiği telgrafını okutulmasını karşı çıkınca partililer tarafından linç yedi. Israrla kendi çıkarları doğrultusunda yoldaşların damarına damarına basan Ahmet Akın, tartaklanan, itilen, aşağılanan Edremit Belediye Başkanı’nın nasıl arkasında durmayıp sadece kendisini düşündüyse şimdi de sırtı yere gelmesin diye tabanın değişim çığlıklarına kulaklarını tıkıyor, Kılıçdaroğlu görevde kalsın adaylığım kesin olsun diye düşünüyor. Yoldaşların büyük tepki göstermesinin ardından Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga Özgür Özel’in telgrafını okudu ve dakikalarca alkışlandı.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.