DURSUNBEY KÖYLÜLERİNDEN BAŞKAN YÜCEL YILMAZ’A TEŞEKKÜR

DURSUNBEY KÖYLÜLERİNDEN BAŞKAN YÜCEL YILMAZ’A TEŞEKKÜR

DURSUNBEY KÖYLÜLERİNDEN BAŞKAN YÜCEL YILMAZ’A TEŞEKKÜR

Dursunbey İsmailler Köyü muhtarı İsmail Ercan; Başta Büyükşehir belediye başkanımız sayın Yücel YILMAZ’a köyümüz adına tahsis edilen tohum eleme makinesi için bizlerden desteklerini esirgemedikleri için tüm Dursunbey’liler ve köyüm ve kooperatifimiz adına çok teşekkür ederim. İsmailler’liler köylüler yaptıkları bu güzel hizmetlerden dolayı Başkan Yücel Yılmaz’a teşekkür ederek her zaman yücel başkanın yanında olduklarını ifade ettiler

-Büyükşehir’den üreticiye 10 milyon değerinde selektör makinesi Yerel ekonomiye büyük güç Rekabet gücü yüksek ürünler yetiştirilecek–Büyükşehir, yerel ekonomiyi güçlendiriyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 10 milyon lira değerinde 25 adet tohum temizleme makinesini (selektör) 12 ilçeye hibe etti. Her hafta, her ay, birçok işi neticelendirdiklerini vurgulayan Başkan Yılmaz, tohum temizleme makineleri sayesinde rekabet gücü yüksek ürünler yetiştirilerek yerel ekonominin gücüne güç katılacağına dikkat çekti. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ‘Kaliteli Tohumluk’ projesi kapsamında Hayvan Pazarı’nda düzenlediği törenle; 12 ilçeye 25 adet tohum temizleme makinesi (selektör) hibe etti.

10 milyon lira değerindeki tohum temizleme makineleriyle; katma değeri artıran, kaliteli, yöreye özgü ve rekabet gücü yüksek ürünler yetiştirilerek yerel ekonominin gücüne güç katması hedefleniyor.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.