ATATÜRK YAŞAM KOMPLEKSİ 7’DEN 70’E HERKESE HİTAP EDİYOR

ATATÜRK YAŞAM KOMPLEKSİ 7’DEN 70’E HERKESE HİTAP EDİYOR

ATATÜRK YAŞAM KOMPLEKSİ 7’DEN 70’E HERKESE HİTAP EDİYOR

Altıeylül Belediyesi Altıeylül’e yakışan projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Seçildiği günden bugüne kadar Altıeylül’ü daha yaşanabilir ilçe yapma yolunda emin adımlarla yürüyen Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın projeleri bir bir hayata geçiyor.

KÜTÜK KAFE ALTIEYLÜL’E YAKIŞACAK

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi projesi içerisinde bulunan Kütük Kafe’nin çalışmalarını yerinde inceledi. Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi bittiğinde tam donanımlı bir spor ve yaşam kompleksi olacak.

YAŞAM KOMPLEKSİ 7’DEN 70’E HERKESİN UĞRAK YERİ OLACAK

Ağustos 2020 tarihinde temeli atılan Altıeylül’de bir ilk olma özelliğini taşıyan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Fitness Salonu vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. İnşaatı devam eden Yaşam Kompleksinin içerisinde yer alan çocuk parkı, ayyıldızlı amfi tiyatro ve kütük kafede bittiğinde Altıeylüllü vatandaşların beğenisini toplayacak.

ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKANI HASAN AVCI: YORULMADAN-YILMADAN HİZMETE DEVAM

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Altıeylül’e projelerimizi kazandırmaya devam ediyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi içerisinde yer alan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve kafeterya ile vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Projemiz içerisinde yer alan ayyıldızlı bayrağımızı simgeleyen amfi tiyatromuz, çocuk parkımız ve ahşaptan yapılan kütük kafemizle tam bir yaşam kompleksi olacak. Sosyal Belediyecilik ve Eser Belediyeciliği anlayışıyla hareket edip vatandaşlarımıza projelerimizi kazandırmaya devam ediyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi diğer projelerin bitimiyle birlikte Alteylüllü vatandaşların ve Balıkesirlilerin uğrak yeri olacak” diye konuştu.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.