HUKUKÇU-YAZAR HAYATİ İNANÇKARESİLİLERLE BULUŞUYOR

HUKUKÇU-YAZAR HAYATİ İNANÇKARESİLİLERLE BULUŞUYOR

HUKUKÇU-YAZAR HAYATİ İNANÇ
KARESİLİLERLE BULUŞUYOR

  • YAZAR HAYATİ İNANÇ KARESİ’DE KONUŞACAK
    Karesi Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yazar Hayati İnanç’ı Karesililerle buluşturuyor. Hukukçu yazar İnanç, mizahi anlatımı ile güldürürken düşündüren sohbetleriyle hayranlarıyla bir araya gelecek.
    Karesi Belediyesi kültüre ve sanat etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Yazar Hayati İnanç, Karesililerle buluşacak.
    Mizahi anlatımı ile güldürürken düşündüren, keyifli sohbeti ile gönüllere dokunan Hukukçu, Araştırmacı ve Eğitimci Yazar Hayati İnanç, “Can Veren Pervaneler Aşk-ı Nebi” söyleşisi ile sevenleriyle bir araya gelecek.
    11 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan etkinlik saat 20.15’te Ege Mahallesi Tarlabaşı Caddesi’nde bulunan Karesi Nikah ve Toplantı Salonu’nda düzenlenecek. Programda Yazar İnanç, dilimiz ve divan edebiyatının güzelliklerini ilçe sakinleriyle paylaşacak.

HAYATİ İNANÇ KİMDİR?
Avukatlığın yanı sıra yayıncılık, yöneticilik, denetçilik, öğretmenlik ve sunuculuk yaptı.
“En değerli iş insana yatırım” inancında. Klasik eserlerden edindiği heyecanı, her yaştaki gençlerle paylaşmak hayat tarzı.
ESERLERİ;
Can Veren Pervaneler 1-2-3-4-5-6-7Fabrika Ayarı (Hayati İnanç & Bekir Develi)Sevgi Yukarıdan Gelir Hayati Dengeler Aile İçinde (Hayati İnanç & Bekir Develi)

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.