Canbey; “Biz Seçime Bir Hafta Kala Değil, Her Gün Durmaksızın Hemşehrilerimiz İçin Çalışıyoruz”

Canbey; “Biz Seçime Bir Hafta Kala Değil, Her Gün Durmaksızın Hemşehrilerimiz İçin Çalışıyoruz”

Canbey, Adım Adım Balıkesir’i Dolaşmaya Devam Ediyor

Canbey; “Biz Seçime Bir Hafta Kala Değil, Her Gün Durmaksızın Hemşehrilerimiz İçin Çalışıyoruz”

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Başkanvekilleri Dr. Mustafa Canbey, Balıkesir’i adım adım dolaşmaya, vatandaşların her birine temas etmeye devam ediyor. Canbey; “Biz sadece seçimden seçime değil, seçim bittikten sonra da hemşehrilerimizle beraber olmaya devam ediyoruz. Onların her platformda sevinçlerine ve dertlerine ortak oluyoruz.” dedi.

BİR GÜNDE DOLU DOLU YEDİ PROGRAM

Sadece bir günde dolu dolu yedi program yapan Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, güne Altıeylül Kent Konseyi Kadın Meclisi Yürütme Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek başladı. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kadın haklarının geliştirilmesi için sayısız çalışmalar yaptıklarını hatırlatan Canbey; “Toplumun yarısını oluşturan kadınların potansiyelini harekete geçirmeden ne kalkınma ne de demokrasi alanında istediğimiz mesafeyi kaydedebiliriz. Bu anlayış içinde her alanda kadının konumunu güçlendirmeyi esas alıyoruz. Cinsiyet ayrımcılığı başta olmak üzere her türlü ayrımcılığa karşıyız.” ifadelerini kullandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte Baymob Mobilya Fabrikasını ziyaret eden Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, çalışanlarıyla bir araya geldi. Daha sonra Otizmli Bireyleri Destekleme Vakfı ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Ürettiğim İçin Mutluyum Projesi” kapsamında hayata geçirilen Obidev Mesleki Eğitim ve Üretim Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI!

Balıkesir’deki her programında gençlere büyük zaman ayıran Milletvekili Canbey, Dr. Ayşe Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi’ni ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

ENGELLİ VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Dünya Engelliler Günü vesilesiyle İvrindi ilçesinde engelli vatandaşlar ve aileleriyle bir araya gelen Dr. Mustafa Canbey; “Çağdaş ve sosyal devlet olma anlayışımızın gereği olarak, engelli kardeşlerimizin sorunlarının çözümü için çalışmak her zaman önceliğimiz olmuştur. Hedefimiz engellilerin sosyal dışlanmışlık duygusundan kurtulduğu bir Türkiye’dir. İnanıyorum ki önümüzdeki dönemlerde sivil toplum kuruluşlarımızla el ele vererek, engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştıracak çok daha büyük adımlar atacağız.” dedi.

GARNİZON KOMUTANINI ZİYARET ETTİ

Daha sonra 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Cihangir Kemal Yüzçelik’i makamında ziyaret etti.

‘İVRİNDİ, BÜYÜKYENİCE, KORUCU, BERGAMA YOLU’ YAPIMI SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Günün sonunda AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal ile birlikte, AK Parti İvrindi İlçe Teşkilatının en sahipliğinde 20 ilçe AK Parti gençlik kolları başkanlarıyla bir araya gelen Dr. Mustafa Canbey, burada bir müjde verdi. Canbey; “Yıllardır uğraştığımız ve çözümü için mücadele ettiğimiz, ancak müteahhitten kaynaklanan sorunlar nedeniyle bir türlü sonuç almakta zorlandığımız ‘İvrindi, Büyükyenice, Korucu, Bergama yolu’ yapımı için Karayolları Bölge Müdürlüğümüz ve ihaleyi alan sistem mühendislik arasında sözleşme imzalandı. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.