Vatandaşlar, Yücel Yılmaz’a yürekten sarılıyor

Vatandaşlar, Yücel Yılmaz’a yürekten sarılıyor

Vatandaşlar, Yücel Yılmaz’a yürekten sarılıyor

—Yücel Yılmaz’a samimiyetin ve sevginin tarifi yok

Yıllardır adım attığı her noktada bir eser, bir hizmet, bir güler yüz bırakan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ilçe ilçe, sokak sokak dolaşarak; şehri birlik, beraberlik ruhu içerisinde ve ortak akıl ile yönetmeye devam edeceklerinin mesajını veriyor.

5 yıl Karesi Belediye Başkanlığı, 5 yıl da Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getiren, Türkiye’yi birçok konuda yurtdışında temsil eden aynı zamanda Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığını sürdüren Yücel Yılmaz, şehri karış karış gezerek yaptıklarının üzerine daha da neler katabileceğini anlatıyor. Başkan Yılmaz’a ziyaretlerinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı milletvekili Belgin Uygur, AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, AK Parti Milletvekili Mustafa Canbey, MHP İl Başkanı Niyazi Tunç, AK kadrolar ve Cumhur İttifakı’nın temsilcileri de eşlik ediyor. Vatandaşlar, Yücel Yılmaz’a yürekten sarılıyorBAŞKAN YILMAZ’A YÜREKTEN SEVGİ
Gittiği her ilçede, her esnafta, her evde, her parkta gönüllere giren Başkan Yılmaz’a vatandaşlardan yürekten sarılıyor. Başkan Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile İlçe Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Altıeylül’de Mesut Eray, Bandırma’da Cemal Öztaylan, Edremit’te Muhammed Vurmaz, Gömeç’te Kazım Arslan, Savaştepe’de Ümmet Şamil Zengin, Manyas’ta İbrahim Koman ve AK Parti’nin teşkilatları ile çalmadık kapı, dokunmadık yürek bırakmıyorlar.SAMİMİYETİNİN VE SEVGİSİNİN TARİFİ YOK
Şehri ortak akıl ile yönettiklerinin, birlik ve beraberlik ruhuyla hizmet etmeye devam edeceklerinin altını çizen Başkan Yılmaz, “Omuz omuza, Balıkesir için gece gündüz çalışmaya hazır ve kararlıyız. Vatandaşlarımızın bize karşı samimiyetinin ve sevgisinin tarifi yok. Özveri, kararlılıkla ve ilk günkü aşk ile yola devam ediyoruz” dedi.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.