Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’Dursunbey’de “4.000 Badem, 4500 Ceviz Ağacı Fidanı çiftçilere hibe olarak dağıtımı yapıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’Dursunbey’de “4.000 Badem, 4500 Ceviz Ağacı Fidanı çiftçilere hibe olarak dağıtımı yapıldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal’ı Desteklemede Türkiye Birincisi oldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi tarafından Dursunbey’de “4.000 Badem, 4500 Ceviz Ağacı Fidanı çiftçilere hibe olarak dağıtımı yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ ın ortaya koyduğu vizyon doğrultusunda turizmden, tarıma, ticaretten. hayvancılığa kültürden sanata her alanda yirmi ilçesiyle markalaşan büyük bir gelişim sağlayan bir Balıkesir oluştu. Geçtiğimiz hafta Tarım İl Müdürleri Toplantısında Tarım Bakanı Balıkesir’i Tarım ve Hayvancılığa Destek Projelerini överek bütün illere örnek olarak gösterdi. Ülkemizde bütün Belediyeler arasında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarım ve hayvancılığa en fazla destek veren, hibe ve eğitimleriyle çiftçimizin üretimini kazancını arttıran Belediyeyiz. Çiftçimizin çalışkanlığı Büyükşehir Belediyemizin desteği ile birleşince Balıkesir’in değeri daha fazla artıyor.2023 yılında çiftçimize hibe desteğiniz 200 milyonu aştı. Önümüzdeki dönemde bu rakamlar daha da artacak.

Ramazan Bahçavan

Büyükşehirden Üreticiye Destek

Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin üreticilere desteği devam ediyor. Bu kapsamda İlçemiz kapalı pazar yerinde üreticilerimize toplamda 8 Bin 500 adet ceviz ve badem fidanı dağıttık.

Çiftçimizin ve üreticilerin her daim yanında olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a teşekkür ediyorum…dedi

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.