CUMHUR İTTİFAKI ALTIEYLÜL’DE TEK YUMRUK OLDU

CUMHUR İTTİFAKI ALTIEYLÜL’DE TEK YUMRUK OLDU

CUMHUR İTTİFAKI ALTIEYLÜL’DE TEK YUMRUK OLDU
Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray meclis üyeleriyle bir araya geldi.
Altıeylül’ün Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Mesut Eray, Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi MHP meclis üyeleri ile bir araya geldi. Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanı Erdinç Alcan, MHP Altıeylül İlçe Başkanı Alper Okçelik, Altıeylül meclis üyeleri ve teşkilat üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda bir konuşma yapan Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray ‘Birlik ve beraberlikle tek yumruk olup Altıeylül için hizmet koltuğuna oturacağız.’ dedi.


Altıeylül İlçe Teşkilatı’nın ev sahipliğinde yapılan istişare toplantısında meclis üyelerine hitaben bir konuşma yapan Cumhur İttifakı adayı Eray sözlerine şu şekilde devam etti; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle, genel merkezimizin kararıyla, Genel Başkan yardımcımız, Milletvekillerimizin teklifleriyle Altıeylül’ün Cumhur İttifakı Başkan Adayı olarak gösterildim. Bundan dolayı da, Sayın Cumhurbaşkanımıza, Genel Başkan Yardımcımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler Altıeylül’e hizmet için kendini adamışlar olarak bir arada bulunmaktayız. Bu kutlu davada öncelikle yanımızda olan, birlikte yol yürüyeceğimiz bütün meclis üyesi arkadaşlarımı kutluyor, tek yumruk olduğumuzda gücümüze güç katarak hizmet yolunda güçlü adımlarla ilerleyeceğimize inanıyorum. 31 Mart sabahına kadar bu adanış ve inançla çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan, geleceğin müreffeh ve yaşanılabilir Altıeylül’ünü inşa etmek için var gücümüzle sahada olacağız. İmkânlarımız ve deneyimlerimizle, hem Ak Parti hem MHP teşkilatımızın kıymetli neferleri, meclis üyeleri, ana kademe yönetim, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla, bizlere olan inancı boşa çıkarmayacağımıza güvenim tamdır. Bizler birbirimize kenetlenmiş şekilde, tek yumruk olarak bu davada yerimizi aldık. Rabbim yolumuzu açık etsin.” Dedi.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.