ERAY: “ALTIEYLÜL’Ü HEP BERABER YÖNETECEĞİZ”

ERAY: “ALTIEYLÜL’Ü HEP BERABER YÖNETECEĞİZ”

ALTIEYLÜL’DE CUMHUR İTTİFAKI RÜZGARI

– ERAY: “ALTIEYLÜL’Ü HEP BERABER YÖNETECEĞİZ”

– “OSB’DEKİ BAŞARIMIZI ALTIEYLÜL’DE DE SÜRDÜRECEĞİZ”

Cumhur İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan Adayı Mesut Eray seçim çalışmalarını sürdürüyor. Altıeylül Belediyesi’nin kurucu Belediye Başkan Yardımcısı olduğunu hatırlatan Eray, “31 Mart’ta hep beraber bu sandıkları patlatacağız ve 1 Nisan’dan itibaren Altıeylül’de, ‘Gerçek Belediyeciliği’ göstereceğiz” dedi.

Altıeylül Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan AK Parti Seçim İrtibat Ofisi’nin açılışı yapıldı. Miting havasında gerçekleşen ve vatandaşlardan büyük ilgi gören Seçim İrtibat Ofisi’nin açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Niyazi Tunç, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanları ve teşkilat üyeleriyle meclis üyeleri de katıldı. Açılış töreninde konuşan Cumhur İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray; “Kaybettirmek üzere değil, kazanmak üzere yola çıkmışlar var burada. 31 Mart’ta hep beraber bu sandıkları patlatacağız ve 1 Nisan’dan itibaren Altıeylül’de, ‘Gerçek Belediyeciliği’ göstereceğiz” dedi.

“ALGEM PROJESİNİ BİZ BAŞLATTIK”

Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray seçim ofisi açılışı sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Dinkçiler Mahallesi ve Göçmen Konutları sakinleriyle bir araya geldi. Mahallelinin yoğun ilgisi ile karşılanan Cumhur İttifakı adayları Göçmen konutlarında vatandaşlara hitap etti. Altıeylül Belediyesi’ne yabancı olmadığını, kurucu meclis üyesi ve belediye başkan yardımcısı olduğunu söyleyen Eray, “Altıeylül’e yabancı değilim. Altıeylül Belediyesi’nin kurucu belediye meclis üyesiyim. Kurucu Belediye Başkan Yardımcısıyım. Bu dönem içerisinde Altıeylül Belediyesi’nde çok önemli projelere imza attık. Özellikle Altıeylül Gelişim Merkezi. 2014 yılında İstanbul’da 5-6 belediyemizi taradık. Oralardaki çeşitli sosyal projeleri aldık, Altıeylül’de ALGEM’de bir çatı altında topladık. Bunun yönetmeliğini de yazdık, Altıeylül’de tüm bu sosyal aktiviteleri, sosyal yardımları, açılan kursları hep ALGEM üzerinden yapmaya başladık. Daha sonra da ALGEM, Altıeylül Belediyesi’nin bir sembolü haline geldi. Daha sonra şehrin yönetici ve ileri gelenleri ‘Mesut Eray biz seni sanayide görmek istiyoruz’. Organize Sanayi Bölgesi’nde Bölge Müdürlüğü görevi verdiler. Organize Sanayi Bölgesi’nde Yücel Yılmaz başkanımızda yönetim kurulundaydı. Göreve yapmaya başladık” dedi.

OSB’DEKİ BAŞARISINI ALTIEYLÜL’DE SÜRDÜRMEK İSTİYOR

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü döneminde yaptığı başarılı çalışmaları, Altıeylül Belediye Başkanı olarakta sürdürmek istediğini ifade eden Eray sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu dönem içerisinde; ilk başladığımızda 4 bin, şimdi 18 bin kişinin çalıştığı bir sanayi bölgesi haline getirdik. 1 değil, 15 değil, 62 fabrikayı Balıkesir’e kazandıran ekip içerisindeydim, Yücel başkanımın liderliğinde. Şimdi de ilave 58 fabrikanın daha temeli atılacak İnşallah. 21 Mart’ta Türkiye’nin en önemli sanayi altyapısı ihale ile sonuçlandırılacak. Nisan ayından itibaren de inşaatı başlayacak. Yani eşittir bir 15 bin kişi istihdamı daha olacak. İş, aş diyoruz ya, biz son 10 yıl içerisinde bunun önünü açan projelere imza atmış olduk. Şimdi de bu bakış açısı ve bu vizyon ile Altıeylül’de benzer işleri yapma gayreti içerisinde olacağız. İnşallah 31 Mart’ta sizlerin bizlere göstereceğiniz teveccüh ile 1 Nisan’dan itibaren Altıeylül’ü hep beraber yöneteceğiz. 31 Mart’ta sizin teveccüh ve dualarınıza talibiz.” Dedi.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.