ALTIEYLÜLLÜ VATANDAŞLAR: “BU SEVDA BİTMEZ”

ALTIEYLÜLLÜ VATANDAŞLAR: “BU SEVDA BİTMEZ”

ALTIEYLÜLLÜ VATANDAŞLAR: “BU SEVDA BİTMEZ”

Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, seçim çalışmalarına 1. Gündoğan Mahallesi’nde devam etti. Gündoğan Mahalle sakinleri açmış oldukları pankartlarla destek verirken hep bir ağızdan “HASAN AVCI BAŞIMIZIN TACI, BU SEVDA BİTMEZ” diyerek desteklerini ifade ettiler.

BAĞIMSIZ ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HASAN AVCI: ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞTIK, ÇALIŞACAĞIZ

Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı,  “Altıeylül’e kazandırdıklarımız projeler yanı sıra devam eden projelerimizle Altıeylül’e hizmet noktasında üst sıralara çıkarak Balıkesir’in parlayan ilçesi olma yolunda ilerliyoruz”dedi.

TEZAHÜRATLAR VE SLOGANLAR ALTIEYLÜL’Ü İNLETTİ!                    

“KİMSEYE EĞİLMEZ HARAM LOKMA YEMEZ HASAN BAŞKAN SANA SEVGİMİZ BİTMEZ DESTEĞİMİZ BİTMEZ”, “SENSİZ BU HALKIN UMUDU”, “HASAN AVCI BAŞIMIZIN TACI”, “HERKESİN BAŞKANI HASAN AVCI”, “BU SEVDA BİTMEZ” pankartlarıyla alanı dolduran vatandaşlar oyumuz “Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı’ya” diye konuştu.

VATANDAŞLAR: BİZ SENİN YANINDAYIZ 31 MART’TA SANDIKTAN HASAN AVCI ÇIKACAK

Adaylığını açıkladığı günden buyana büyük coşkuyla, sevinçle, heyecanla, özveriyle ve aşkla Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı’ya destek veren vatandaşlar, “Senin yanındayız. Seni bırakır mıyız Başkanım. Siz Altıeylül’e değer katan ve değer veren bir başkansınız. Biz sizi seviyoruz. 31 Mart’ta sandıktan Altıeylül’den Hasan Avcı çıkacak” dedi.

HASAN AVCI: MÜTHİŞ DESTANI ALTIEYLÜL’DE YAZACAĞIZ

Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı konuşmasını şöyle sürdürdü:  “Bugün hangi mahallemize gitsek hangi vatandaşımızın kapısını çalsak, bu kardeşinize gönül kapılarını açıyor bu kardeşinizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. Bugün bunu 1. Gündoğan mahallesinde yaşadık. Müthiş bir destanı yazmaya Altıeylül olarak başarmaya şunun şurasında sayılı günler kaldı. İnşallah Kuva-yi Milliye’nin Başkenti Balıkesir’den kurtuluşun adı Altıeylül’den bizim güzide mahallemiz 1. Gündoğan’dan çok güçlü bir şekilde 31 Mart akşamı sandıktan çıkacağız.

BAĞIMSIZ ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HASAN AVCI: “4 BİN 500 AİLEYE EL UZATTIK”

Yine ilçemiz içerisinde önemli bir yer edinen Abdülhamid Han Gelişim merkezi ile 7’den 70’e ilçemize ihtiyaç sahibi kim var ise onlara dokunmaya çalıştık. Senede 4 bin 500 ailenin üzerinde aileye el uzatmaya onların sorunları için mücadele etmeye gayret ettik. Şehre sahip çıkmak ihtiyaç sahiplerinin dertleriyle dertlenerek olur, fakir-fukaranın dertlerine dertlenerek olur. Öksüz yetime sahip çıkarak olur. Sizin emanetinize sahip çıktık. Sizin emanetine başkalarına çer çöp ettirmedik. Sizlerin ve milletimizin destekleriyle 31 Mart’ta bu yanlışın düzelebileceğine canı gönülden inanıyorum.”YanıtlaTümünü yanıtlaİlet

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.