TOMRUK KAFE ALTIEYLÜL’E ÇOK YAKIŞACAK

TOMRUK KAFE ALTIEYLÜL’E ÇOK YAKIŞACAK

TOMRUK KAFE ALTIEYLÜL’E ÇOK YAKIŞACAK

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı seçildiği günden bugüne kadar yapmış olduğu projelerle Altıeylüllülerden tam not alıyor. İnşaatı tamamlanan ve büyük beğeni toplayan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi’nin içinde yer alan tomruk kafe ve bayrağımızı simgeleyen ay yıldızlı amfi tiyatro Altıeylül’de yaşayan vatandaşlardan tam not aldı.

Hali hazırda faaliyette olan yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, kafeteryanın ve vatandaşların spor yapacağı alanların yer aldığı Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi Altıeylülerden ve Balıkesirlilerden büyük beğeni topluyor.  Eser Belediyeciliği konusunda seçildiği günden bugüne kadar birçok projeye imza atan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Altıeylül’ü daha yaşanabilir ilçe yapma yolunda ilerliyor.

BAŞKAN AVCI: YAŞAM KOMPLEKSİ VATANDAŞLARIMIZIN UĞRAK YERİ OLACAK

Başkan Avcı konuşmasını şöyle sürdürdü: “Altıeylül’e projelerimizi kazandırmaya devam ediyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi içerisinde yer alan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve kafeterya ile vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Projemiz içerisinde yer alan ay yıldızlı bayrağımızı simgeleyen amfi tiyatromuz, çocuk parkımız ve ahşaptan yapılan tomruk kafemizle tam bir yaşam kompleksi olacak. Sosyal Belediyecilik ve Eser Belediyeciliği anlayışıyla hareket edip vatandaşlarımıza projelerimizi kazandırmaya devam ediyoruz. “

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.