Başkan Akın: Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum

Başkan Akın: Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum

Başkan Akın’dan, Kurban Bayramı mesajı
— Başkan Akın: Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum

Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın “Tüm vatandaşlarımızın sevdikleriyle bir arada ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyor ve Kurban Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında “Sevgili Balıkesir Ailem, Kıymetli Hemşehrilerim; bayramlar, bizi biz yapan değerlerimizdir. Büyük bir aile olduğumuzu hissettiğimiz, paylaştıkça büyüdüğümüz ve neşelendiğimiz özel günlerimizdir. Bayramı bayram yapan ise; sevdiklerimizle birlikte olmak, içinde bulunduğumuz manevi huzurun tadına ailemizle ve dostlarımızla birlikte varmaktır. Bereketin, dayanışmanın ve paylaşmanın sembolü olan Kurban Bayramımız dolayısıyla Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak tüm hazırlıklarımızı yapmış bulunuyoruz. Manevi değeri büyük bu bayramda, vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacını gözetiyor ve huzurlu bir bayram geçirmeleri için elimizdeki tüm imkânları seferber ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızın sevdikleriyle bir arada ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyor ve Kurban Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.