Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı minik öğrencilere masal anlattı

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı minik öğrencilere masal anlattı

Başkan Avcı, minik öğrencilere masal anlattı Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, NEF Anaokulu öğrencilerini ziyaret etti. Başkan Avcı, minik öğrencilere masal okudu.

Başkan Avcı, minik öğrencilere masal anlattı

Balıkesir Valiliği tarafından başlatılan Bengi Projesi kapsamında Kitap Okuma Kampanyası dolayısıyla NEF Anaokulu Müdürü Fatma Altınsoy tarafından ‘Büyüklerimizden Masallar’ etkinliği düzenlendi. Bu etkinlik kapsamında Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı NEF Anaokulunda minik öğrenciler ile bir araya gelerek, masal okuması yaptı. Masalı dikkatle dinleyen çocuklar Başkan Avcı’ya teşekkür etti. NEF Anaokulu Müdürü Fatma Altınsoy, kendilerine Belediye Başkanı tarafından masal okunacağını öğrenen çocukların hayal ederek yapmış oldukları resimleri gösterdi. Çocukların yaptığı resimleri inceleyen Başkan Avcı, eğitimcilere ve öğrencilere teşekkür etti. Avcı, “Bu çocukların her şeyi doğal. Bu yaşta ki çocuklardan bu resimleri görmek çok güzel. Sizler de eğitimciler olarak çok ulvi bir görev yapıyorsunuz. Sizin nezdinizde tüm eğitimcilerimize ve böyle faydalı bir etkinlikle çocuklarla bizleri bir araya getirdiğiniz için çok teşekkür ederim ” dedi. Başkan Hasan Avcı etkinlik sonrası Anaokulu anı defterine duygu ve düşüncelerini ileten bir mesaj yazdı.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.