BOKSUN KALBİ BALIKESİR’DE ATACAK..

BOKSUN KALBİ BALIKESİR’DE ATACAK..

BOKSUN KALBİ BALIKESİR’DE ATACAK..

Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası 18-22 Aralık 2018 tarihleri arasında Kurtdereli Spor Salonu’nda yapılacak. Türkiye çapındaki bu etkinliğin tanıtım toplantısı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda yapıldı.

Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Boks Federasyonu işbirliğiyle düzenlenen Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası için şehrimiz, ülke genelinden 500 kişilik bir heyeti ağırlayacak.

İlimiz tanıtımına katkı sağlayacak bu büyük organizasyonla ilgili açılış konuşmasını yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu; “Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası bu yıl ilimizde gerçekleştirilecek. Toplam 126 tane finalisti şehrimizde ağırlayacağız. Bu 126 finalistimizle birlikte 35 ulusal ve uluslararası hakem görev alacak. Federasyonumuzun ince ve nazik davranışıyla boks sporunun duayenlerini de ilimizde ağırlayacağız. Bu şampiyonada yaklaşık 500 kişilik bir heyeti şehrimizde bir hafta süreyle misafir edeceğiz. Bu vesile ile başta Valimiz olmak üzere, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İlçe Belediye Başkanlarımıza, Boks Federasyonu Başkanımıza ve yönetim kuruluna şükranlarımı arz ediyorum. Siz değerli basın mensuplarına da katılım ve destekleri için teşekkür ediyorum. Tüm Balıkesirlileri Kurtdereli Spor Salonu’na bekliyorum” dedi.

Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası 18-22 Aralık 2018 tarihleri arasında Kurtdereli Spor Salonu’nda yapılacak. 18 Aralık günü elemeler ve açılış seremonisi ile başlayacak şampiyona; 22 Aralık’ta finaller ve ödül töreni ile son bulacak. 2020 Olimpiyatlarının çekirdeğini oluşturacak bu müsabakalara tüm boks severleri bekliyoruz. Tüm sporculara, antrenörlerine ve hakemlere başarılar dileriz.​erotik shop

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.