BOKSUN DUAYENLERİ BULUŞTU…

BOKSUN DUAYENLERİ BULUŞTU…

Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı final müsabakaları ve ödül töreni ile son bulan Türkiye Büyük Erkekler Boks Şampiyonası’nda Boks Sporu’nun duayen isimleri de buluştu.

Türkiye Boks Federasyonu’nun son üç yıldır katkılarıyla buluşturulan sayısız madalyalar kazanmış, sporcular yetiştirmiş boksun duayen isimleri ilimizdeki bu etkinlikte de buluşma fırsatı buldular. Yaklaşık 100 kadar Boks hocası, şampiyona haftasında tanışarak tecrübelerini paylaştılar, hasret giderdiler.

Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu “Boks sporuna emek vermiş, yurt içi ve yurt dışında başarılar elde etmiş, İstiklal Marşı’nı çaldırmış, bazen galip gelmiş, bazen mağlup olmuş ama sonuçta Türkiye ve Türk Boks’u için ter akıtmış, bu işe emek vermiş tüm sporcuları ağırlamaktan onur duyduk” dedi.

Final programında; Balıkesir’de boks sporuna hizmet etmiş ve Balıkesir’in yetiştirdiği boksun duayen isimlerinden Birol Fıçı ve Gürol Fıçı kardeşlere de teşekkür edildi. Bugünün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.​

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.