ŞAMPİYONLARA ÖDÜLLERİ VERİLDİ

ŞAMPİYONLARA ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları müsabakaları sona erdi. Okul Spor Faaliyetleri 1. Dönem Bölge ve İl Birinciliği Kupa Törenleri başladı. Marmara Bölge Birinciliği ödül töreni Gönen Spor Salonu’nda yapıldı.

Basketbol Genç Erkek A, Basketbol Yıldız Erkek A, Futbol Genç Erkek A, Voleybol Genç Erkek A, Voleybol Genç Kız A branşlarında müsabakaları tamamlandı. Düzenlenen ödül törenine, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, Gençlik ve Spor İl Şube Müdürleri Nurullah Yıldız ve Bilal Gölen, Gençlik ve Spor İlçe Müdürleri Hüseyin Demirtaş ve Salman Eylem Koçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz, Okul Sporları İl Temsilcisi Tahir Mahir Başoğlu,  okul müdürleri, öğretmenleri ve antrenörleri katıldı. Dereceye giren takımlara madalya ve kupaları verildi.

Marmara Bölge Birinciliği Kupa Töreni’nde İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ailesi olarak okullarımızı, sporcu öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılarının devamını dilerim” dedi.

Ödül töreni hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.