AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem BAŞARAN: “2023 SEÇİMLERİNDE ZAFER AK PARTİ’NİN OLACAK”

AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem BAŞARAN: “2023 SEÇİMLERİNDE ZAFER AK PARTİ’NİN OLACAK”

AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem BAŞARAN: “2023 SEÇİMLERİNDE ZAFER AK PARTİ’NİN OLACAK”

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Seçim İşleri Başkanlığı koordinasyonunda Balıkesir Öğretmenevi’nde “İlçe Teşkilatı Seçim İşleri İstişare Toplantısı”nı gerçekleştirdi. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın da katıldığı ve İl Seçim İşleri Başkanı Av. Yusuf Erarslan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; İl Teşkilat Başkanı Mustafa Çanakçı, İl Sekreteri Abdullah Altıntaş, İl Kadın Kolları Seçim İşleri Başkanı, İl Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanı, 20 İlçenin İlçe Başkanları ve Seçim İşleri Başkanları katıldı.

EKREM BAŞARAN: “SANDIK, MİLLİ İRADENİN YIKILMAZ KALESİDİR.”

Ak Parti Seçim İşleri Başkanlığı İlçe İstişare Toplantısı’nın açılış konuşmasını yapan Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Ak Parti Balıkesir Teşkilatı olarak 2023 seçimlerine hazır olduklarını ve çalışmalara aralıksız devam ettiklerini ifade ederek, “Sandık, milli iradenin yıkılmaz kalesidir. Demokrasiye olan bağlılığımız ve milletimize olan inancımız tamdır” dedi.

EKREM BAŞARAN: “HEDEFİMİZ BELLİ, 2023’DE SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ…”

Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “2023 hedefiyle, Cumhurbaşkanımızı tekrar Cumhurbaşkanı yapmak ve Ak Partimizi iktidara taşımak için, dava arkadaşlarımızla, gönül yoldaşlarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah 2023’te zafer Ak Parti’nin olacak, Cumhur İttifakının olacak. Balıkesir Ak Parti olarak biz hazırız. 2023 hedefimizle, 2053 ve 2071 vizyonumuzla durmak yok yola devam diyoruz” şeklinde konuştu.

AK PARTİ BALIKESİR 2023 SEÇİMLERİ İÇİN ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI….

Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın konuşmasının ardından parti içi gündemli toplantıya geçildi. Toplantıda; Ak Parti’nin 2023 seçimlerine yönelik yapacağı çalışmalarla ilgili İl Seçim İşleri Başkanı Av. Yusuf Erarslan ve İl Teşkilat Başkanı Mustafa Çanakçı tarafından bilgilendirme ve değerlendirmeler

yapıldı. 2023 seçimlerinde AK Parti’nin Balıkesir’de; Sandık Bazlı Hane çalışmaları ve Sandık Kurulu Üyelerinin çalışma yöntemleri ile sandıklarda görev alacakların yapacağı çalışmalar ele alındı. İlçe Teşkilat Başkanları ve İlçe Seçim İşleri Başkanları ile durum değerlendirmesi yapıldı.

AK PARTİ BASIN BÜROSU

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.