AK PARTİ İL BAŞKANI Dt. EKREM BAŞARAN: “MİLLET NEREDEYSE, AK PARTİ ORADA OLMAYA DEVAM EDECEK”

AK PARTİ İL BAŞKANI Dt. EKREM BAŞARAN: “MİLLET NEREDEYSE, AK PARTİ ORADA OLMAYA DEVAM EDECEK”

AK PARTİ İL BAŞKANI Dt. EKREM BAŞARAN: “MİLLET NEREDEYSE, AK PARTİ ORADA OLMAYA DEVAM EDECEK”

AK Parti İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı ve Başkanvekili Vahdettin Çiftçi, İl Kadın ve Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanları, 20 İlçe Teşkilatı’nın Siyasi ve Hukuki İşler Başkanları katıldı. Toplantı’da AK Parti’nin 2023 seçimlerine yönelik hazırlıkları ve AK Parti iktidarında hayata geçirilen hukuk ve adalet reformları değerlendirilerek, bundan sonraki dönemde yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

BAŞARAN: “AK PARTİ’DE SİYASETİN MERKEZİ’NDE HER ZAMAN MİLLETİMİZ VAR…”

“İlçe Teşkilatları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanları İstişare Toplantısı”nda konuşan AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Türkiye Yüzyılı vizyonunun vatandaşlara anlatılmasına yönelik çalışmaları değerlendirdi. Başaran konuşmasında; “Türkiye Yüzyılı vizyonunun Cumhuriyet’in ikinci yüzyılına başlarken geçmişin muhasebesi yaparak gelecek yüzyılın perspektifini ve hedeflerini belirleyerek hareket ediyoruz. AK Parti siyasetinin merkezinde her zaman milletimiz var ve milletimizin egemenliği bu konuda önceliğimiz. Siyaset projeler üzerinden yapılmalıdır. Siyasi yelpazede milletin durduğu yerde duran bir partiyiz. Millet nerede AK Parti orada” dedi.

BAŞARAN: “2023 SEÇİMLERİNİ ALLAH’IN İZNİYLE KAZANACAĞIZ”

Başaran, her seçim döneminin mutlaka önemli olduğunu fakat 2023’te yapılacak seçimlerin tarihi bakımından ayrı bir öneme haiz olduğunu ifade ederek, “2023 seçimleri cumhuriyetin kuruluşunun 100. Yılına denk gelen bir seçim. Bu bakımdan tarihi anlamda son derece önemli bir seçim. Cumhuriyetin kuruluşunun ikinci yüzyılının da ilk seçimi. Ben inanıyorum ki aziz milletimiz feraset sahibidir, sezgileri güçlüdür, doğru olanı, iş üreteni, vizyoner olanı, milletin hizmetine ter dökenleri iyi tanıyor ve egemenlik hakkını da o doğrultuda kullanacaktır. Türkiye Yüzyılı’nı inşaa edecek kadrolar AK Parti’de var. Vizyon AK Parti’de var. Bu nedenle 2023 seçimlerine bizim için ayrı bir önemi var. Milletimizle birlikte Türkiye Yüzyılı’nı inşaa etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Seçimleri tekrar kazanarak, gençlerimize, çocuklarımıza refah içerisinde yaşayacakları bir ülke olma

yolundaki adımları güçlü bir şekilde atıyoruz. AK Parti olarak durmak yok yola devam diyoruz. Hedef belli 2023 seçimleri. Bu seçimleri de Allah’ın izniyle kazanacağız” değerlendirmesinde bulundu.

AK PARTİ BALIKESİR, TEŞKİLAT ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR…

AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın konuşmasının ardından AK Parti İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı ve Başkanvekili Vahdettin Çiftçi başkanlığında toplantıya geçildi. Toplantıda, AK Parti’nin 2023 seçimlerine yönelik hazırlıkları ve AK Parti iktidarında hayata geçirilen hukuk ve adalet reformları değerlendirilerek, bundan sonraki dönemde yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.