ALTIEYLÜLLE BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ

ALTIEYLÜLLE BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ

ALTIEYLÜL YANINDA

Altıeylül Belediyesi Altıeylül sakinlerinin önerilerini, taleplerini ve şikâyetlerini dinleyip çözüm üretmek için ‘Altıeylül Yanında Ekibi’ ile kapı kapı geziyor.

Altıeylül’e değer katan örnek projelerin yanı sıra, sosyal belediyecilik çalışmalarına da önem veren Altıeylül Belediyesi, gönül belediyeciliği anlayışıyla ilçemize değer katan projeleri hayata geçiriyor.

EVLERE KONUK OLUYOR

Altıeylül Belediyesi “HEP BİRLİKTE MUTLU YARINLARA” sloganıyla Altıeylül’de ikamet eden vatandaşların evine konuk oluyor. Altıeylül Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri Altıeylül sakinlerinin kapılarını çalarak; “Başkanımız Hasan Avcı’nın sizlere selamlarını getirdik” dedikten sonra hazırlamış oldukları hediyeyi takdim ediyor.

ALTIEYLÜLLE BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ

Altıeylül Belediyesi; belediyeciliği rutin işlerden ibaret görmeyip sosyal belediyecilik anlamında da yüreklere dokunuyor. Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği çözüm odaklı gönül belediyeciliği ilkesi ile gücümüzü aldığımız hemşehrilerimizin kapısını çalıyoruz. Biz Altıeylül ile kocaman bir aileyiz” diye konuştu

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.