BAŞKAN ORKAN RAMAZAN ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN ORKAN RAMAZAN ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN ORKAN RAMAZAN ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

– BAŞKAN ORKAN VATANDAŞLA İÇİÇE

Vatandaşların istek ve beklentileri doğrultusunda hizmet üretmek için sık sık mahalle ziyaretleri yapan Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Ege ve Akıncılar Mahallelerinin muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Okran, Ege ve Akıncılar Mahallelerinde bir dizi ziyaretlerinde bulundu. İlk olarak Ege Mahallesi Muhtarı Sema Ak ve ardından Akıncılar Mahallesi Muhtarı Fatma İlgar’ı ziyaret eden Başkan Okran, muhtarların talep ve önerilerini dinledi. Başkan Okran daha sonra mahalle esnafı ve mahalle sakinleri ile sohbet etti. Mahallelilerin taleplerini dinleyerek sohbet eden Başkan Orkan, Karesi’nin yönetiminde ilçe sakinlerinin söz sahibi olması noktasında bu tür ziyaretleri önemsediklerini söyledi.

“VATANDAŞ ZİYARETLERİNİ ÖNEMSİYORUZ”

Vatandaşların Ramazan ayını kutlayan ve tuttukları oruçların kabul olmasını dileyen Başkan Orkan, mahallelerin sorunlarını dinleyerek taleplerini öğrendi. Mahalle ziyaretlerini önemsediklerini ve ziyaretlerde vatandaşlarla sık sık istişarelerde bulunduklarını söyleyen Başkan Orkan, “Hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayacak, Karesi’mizin her bir mahallesini daha yaşanabilir bir hale getireceğiz. Hedefimiz her mahallemize eşit hizmeti sunabilmek. Bu hizmetleri yerine getirirken vatandaşlarımızın, vatandaşlarımız özelinde mahalle muhtarlarımızın görüşlerini önemsiyoruz, bu kapsamda sık sık istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın istekleri bizim için önemli” dedi.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.