CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi için aday gösterildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi için aday gösterildi.

CHP’li Belediyeler halkın kaynaklarını kendi çıkarları için kullanmaktan geri kalmıyor. Ahmet Akın’ın CHP’den Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesinin ardından, CHP’li belediyeler sözde gövde gösterisi yapmak için belediye otobüsleriyle vatandaşları taşıdı. CHP Milletvekili Serkan Sarı, gözleri önünde cereyan eden bu olaylara sessiz kalıp, sahnede yine siyaset yaptı. Serkan Sarı’nın kirli oyunları ise gün yüzüne çıkmaya başladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi için aday gösterildi. Algı operasyonlarına başlayan CHP Balıkesir yönetimi kirli siyasi hareketlerine hemen başladı. İlk olarak Ahmet Akın’ın Balıkesir’e gelme günüyle alakası olmayan bir zamanda, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan otobüsleri sergilenmesini, engelleme olarak gösteren Serkan Sarı zihniyeti harekete geçti. Halkı kışkırtmak için adeta şov yapan Serkan Sarı, kışkırtıcı söylemleri nedeniyle ise öfke tohumları ekiyor.

SAVAŞ İSTİYOR

‘Gerekirse savaşırız’ hitaplarıyla halkı bölmeye çalışan Serkan Sarı zihniyeti, olmayan hizmetiyle yer alamadığı Balıkesir arenasında, Balıkesir’den intikam almaya çalışır tarzdaki söylemleriyle yer bulmaya çalışıyor. Belediyenin halk otobüslerini vatandaşa tanıtma, hizmetlerden yararlanması ve farkına varması amacıyla sergilenen otobüsleri, Ahmet Akın’a karşı yapılan bir komplo olarak sunan CHP’nin kirli zihniyeti, bununla da yetinmedi. Ardından ise şov amacıyla planlı bir şekilde pankart asan CHP’liler Büyükşehir Belediyesi söktürmeye çalışıyor izlenimi verdi, siyasi şov yaptı. Serkan Sarı, genel seçim döneminde de aynı taktiği yapmış ve yasaklar başlamasına karşın polis müdahale edene kadar siyasi afilşerini sökmemişti.

TAŞIMA KİTLELERE GÖZ YUMDULAR

Ahmet Akın’ın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için halka sesleneceği gösterisine katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin ve Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı’nın şovu burada da bitmedi. CHP’li Belediyeler tarafından maaşları ödemek yerine har vurup harman savrulan halkın parasıyla, onlarca otobüs vatandaş Balıkesir’e taşındı. İlçelerden gelen CHP parti yöenetici ve üyleriyle meydan doldurulmaya çalışılırken, milletvekilleri de bu duruma göz yumdu. Kamu kaynaklarını yanlış yönlendiren CHP’nin bu zihniyeti çalışan işçileride mağdur ediyor. CHP’ye yakın sendikalar dahi bu duruma isyan ederken, maaşların ödenmesi isteniyor.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.