BALIKESİRLİ GAZETECİLER ALTIEYLÜL KONAKPINAR’DA BULUŞTU

BALIKESİRLİ GAZETECİLER ALTIEYLÜL KONAKPINAR’DA BULUŞTU

BALIKESİRLİ GAZETECİLER KONAKPINAR’DA BULUŞTU
Balıkesirli gazeteciler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Altıeylül Belediyesi tarafından Konakpınar Gençlik Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte buluştu.
Balıkesir’de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, şehrin farklı noktalarında coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Son olarak Altıeylül Belediyesi, ilçeye kazandırdıkları Konakpınar Gençlik Merkezi’nde Balıkesirli gazetecileri ağırladı. Akşam yemeği ile başlayan etkinliğin devamında ateş başında Başkan Hasan Avcı gazeteciler ile birebir sohbet etti. Sıcak içecek ve ikram servisi esnasında sahne alan canlı müzik, sıcak ortamı daha da ısıttı. Ateş başında 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne ilişkin konuşmalarını gerçekleştiren Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Katılımlarından dolayı tüm gazetecilere teşekkürlerimi iletiyorum. Allah size kolaylık versin, sağlık ve sıhhatle nice yıllarda buluşmayı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.