Türkiye tek yürek oldu, şehitlerimiz için yürüdü. BALIKESİR Bazı sivil toplum kuruluşları, “Şehitlere Rahmet, Filistin`e Destek” yürüyüşü düzenledi.

Türkiye tek yürek oldu, şehitlerimiz için yürüdü. BALIKESİR Bazı sivil toplum kuruluşları, “Şehitlere Rahmet, Filistin`e Destek” yürüyüşü düzenledi.

Türkiye tek yürek oldu, şehitlerimiz için yürüdü. Bazı sivil toplum kuruluşları, “Şehitlere Rahmet, Filistin`e Destek” yürüyüşü düzenledi.
Bir tanesi PKK terör örgütü tarafından yeniden hortlatılmaya çalışılan terör saldırıları, diğeri de terör devleti İsrail tarafından Gazze’de yaşatılan soykırım ve katliamlar. Önceki haftalarda 12 yiğit vatan evladını alçak PKK saldırıları sonucu toprağa verdik. Bu haftada şehit olan 9 askerimizi şehit verdik. Mekanları cennet olsun. Allah analarına, babalarına, eşlerine, yetim kalan yavrularına sabır versin. Ülkemizin, milletimizin başı sağ olsun. Ülkemizde son yıllarda alınan isabetli karar ve terörle mücadele politikaları terörü bitme noktasına getirmiştir Yıllardan beri bazı batılı devletlerin PKK’yı finanse ettiğini, silah verdiğini ve askerimize sıkılan kurşunlarda payının olduğunu hem biz hem tüm dünya biliyor.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.