Hizmet İçi Eğitim Programımız Değerlendirme Toplantısı İle Tamamlandı…

Hizmet İçi Eğitim Programımız Değerlendirme Toplantısı İle Tamamlandı…

Hizmet İçi Eğitim Programımız Değerlendirme Toplantısı İle Tamamlandı…

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğümüzün 1-16 Şubat tarihlerinde Uludağ Eğitim Merkezinde, Bölge Müdürlüğümüz personeline yönelik 4 grup olarak düzenlenen 2024 Yılı Hizmet İçi Eğitim Programının, 1.grup Şube Müdürleri ile İşletme Müdürleri eğitimi, Balıkesir Orman Bölge Müdürümüz Kemal Kayıran yönetimindeki değerlendirme toplantısı ile tamamlandı.

Bölge Müdürümüz değerlendirme toplantısında; 23-26 Ocak tarihleri arasında Antalya ilinde Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey başkanlığında düzenlenen “2023 Yılı Faaliyet Gerçekleştirmeleri ile 2024 Yılı Program Değerlendirme Toplantısı”nda, Genel Müdürümüzün vermiş olduğu mesajlarını ve talimatlarını paylaştı.

Bölge Müdürümüz Kemal Kayıran toplantının devamında, 2023 yılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, 2024 yılı ormancılık faaliyetlerinin herhangi bir aksamaya yer verilmeden tamamlanmasını, çalışmalar esnasında karşılan sorunların bir an önce çözüme kavuşturulması için ivedilikle Bölge Müdürlüğümüze bildirilmesini talimatlayarak, düzenlenen Hizmet İçi Eğitimin Kurumumuz ve çalışanlarına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.