Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca; Kayıp Şahıs Bulunmuştur.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca; Kayıp Şahıs Bulunmuştur.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca; Kayıp Şahıs Bulunmuştur.

Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Yenice Mahallesinde ikamet eden N.G. (54-E) isimli şahsın 19.04.2024 Cuma günü saat: 00:35 sıralarında Simav deresinin kenarında ayağının kayıp suya düşmesi sonucu gözden kaybolduğunun Jandarmaya bildirilmesi üzerine (4) Jandarma Asayiş Timi, (1) Drone unsuru, (1) İz Takip Köpek Unsuru, AFAD ekipleri, İzmir İl J.K.lığından talep edilen (1) Jandarma Sualtı Arama Kurtarma (SAK) Timi, Sahil Güvenlik Komutanlığı Kuzey Ege Grup Komutanlığından talep edilen (1) Dalış Emniyet Güvenlik ve Arama Kurtarma Timi (DEGAK) ve Balıkesir İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri olmak üzere toplam  (50) personel ile yürütülen arama ve tarama çalışmaları sonucu kayıp şahıs aynı gün 17:34 sıralarında suya düştüğü bölgenin yaklaşık 1 km ilerisinde su içerisinde ölü olarak bulunmuştur.

            Emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması ile suçların azaltılması, önlenmesi ve suçluların yakalanmasına yönelik çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir.

            Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Balat Gazetesi

1989 yılında Televizyon, Radyo sonrasında Dijital Medya, Dergi ve Gazetecilik yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.